Mıknatıslar :) – Gif

3
1736
mıknatıslar

1Mıknatıslar ile yapılan güzel bir çalışma.

Paylaşır mısınız?
Önceki İçerikRoket Yakıtı Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikNote 3 Rom Yükleme
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin editörüyüm, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

3 Yorum

  1. Merhaba,
    Ben Erzurum Atatürk Üni Elektronik Haberleşme 1.Sınıftayım
    Benim hayal gücüm biraz yüksek. Sadece yapılabilirliğini bilmiyorum. Hocaya sordum imkansız dedi ama ben imkansız hiç birşeyin olmadığını düşünüyorum.
    Gökyüzünde uçan uçaklar Sinyaller ile nasıl düşürülür ? Sonuçta hepsi elektronik aksam kullanmaktadır. Öyle bir cihaz yapılacakki sinyal gönderildiğinde tüm radar ve nişangahlarını bozacak…
    Biraz komik ama sadece hala gücü işte :)

  2. Merhaba bende elektrik elektronik mühendisliği bölümündenim. Kayseri erciyes üni. okuyorum.Benim ileri dönük nasıl çalışmam hakkında bilgi verebilir misin?

Düşünceleriniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here