Bilimsel Bilgi Testi 2

10
2525
Bilimsel Bilgi Testi 2
robolink-banner

Bilimsel bilgi testlerimiz devam ediyor. Bu testimizde yine 10 soru var. Her sorunun 3 şıkkı ve açıklamaları bulunmaktadır. İyi eğlenceler.

 

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Bilimin Öncüleri %%total%% Soru üzerinden %%score%% doğrum var :)

Paylaşır mısınız?
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin editörüyüm, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

10 Yorum

  1. insan kendini çözmeyi başarsa tüm dünya huzura kavuşacak..bu testlerle kendi gizlerini beyin aktivitelerini çözümlüyoruz ama size önerim psikolojik testlerde düzenleyin benlik denen derinliğe yol bulunca insan kendini tanımaya başlar..psikoloji bu yolculuğun en önemli aracıdır…saygılarımla..

  2. Sevgili Oguzhan, yogun islerinde zaman ayirip Muhendis Beyinler sayfasini yayinladigin icin cok tesekkurler. Her zaman bakiyorum ve oldukca ilginc seyler paylasiyorsun. Cok tesekkurler. Bilimsel bilgi testi cok ilginc bir fikir. Facebookta dolasan sacma saban testlerden sonra gercekten zevk aldim. 10 uzerinden 6 ile yildiz oldum. Dogu cevaplari vermende cok guzel.
    Pekcok muhendis yalnizca kendisini gelistirmenin gorevi oldugunu dusunurken senin baskalarini da gelistirmeye calisman cok guzel. Tebrikler ve islerinde basarilar.

Düşünceleriniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here