Arama Sonuçları

1. cihatakbulut

Makine Mühendisliği Bitirme Ödevleri

Öncelikle yapılmış hasat makinelerini incelemelisin çünkü birkaç tip makine var.Karar verdiğin makinenin yedek parçalarını internet veya yaşadığınız şehirde satıcısı varsa yerinde görerek incelerseniz ödevinize iyi bir başlangıç yapmış olursunuz.Yeterli bilgileri elde edince o makineyi satan ve...
  2. cihatakbulut

Bilginin zekatı paylaşmaktır.

Bilginin zekatı paylaşmaktır.
  3. cihatakbulut

Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümü cesaret ister ama ,rahatsılık etmezsiniz amacım bildiklerimin zekatını vermek.
  4. cihatakbulut

İşi paraya dökmeyin hemen:),çok zor bir çizim olacağını düşünmüyorum orta seviye solidworks bilgisi ile teknik resimide Autocad çiziminide halledebilirsiniz.Hem mayıs ayına daha çok var , 1 ayda hem solidworks bilginizi geliştirir hemde ödevinizi bitirirsiniz.
  5. cihatakbulut

Yerinizde olsam cam kesme makinesinin çizimlerini tercih ederdim. CNC cam kesme makineleri temel olarak bir masa,iki eksende hareket edebilen kesici bir kafadan oluşmaktadır.Sonuçta hocanız sizden çalışan bir makine veya bir makinenin birebir modeli istemeyecektir.Bence yapmanız gereken birkaç...
  6. cihatakbulut

Solidworks Çizim Yardım Bölümü

http://www.downloadtr.net/program/1399-solidworks-2015-turkce-full-indir-download.html letitbit linkleride çalışıyor,indirirken tüm partları sırayla indirmelisiniz. iyi çalışmalar.
  7. cihatakbulut

iş yükünüz baya ağırmış kolay gelsin ,peki nasıl bir makine çizmek istiyorsunuz ,makine deyince çok şey canlanıyor aklımda da?
  8. cihatakbulut

Link deki bilgilerin yararlı olacağını düşünüyorum iyi çalışmalar. http://help.solidworks.com/2014/English/SolidWorks/sldworks/t_insert_and_resize_pictures.htm?id=5a9e48491f60478ba53cb44b52caa200#Pg0
  9. cihatakbulut

Keşke bu konuda yardımcı olabilsem size ama şuan laptopumdan çok uzaktayım o yüzden sorularınıza youtube aracılığıyla yardım edebilirim.
  10. cihatakbulut

Yer çekimi ve 3D bağlantı komutu ile yapabilirsiniz.İzlemenizi öneririm.
  11. cihatakbulut

Gökhan bey doğru montaj komutları ile montajlama işlemi yaparsanız sitemi hareketlendirebilir, animasyon yapabilirsiniz.
  12. cihatakbulut

Arkadaşlar Makine mühendisliği bölümünden yeni mezunum, bitirme ödevleri bizim için zorlu ödevlerdir, sizlerinde bitirme ödevlerinde takıldığınız yerler mutlaka vardır bu konuda yardımlaşa bileceğimiz bir ortam oluşturmak isterim.
  13. cihatakbulut

Alternatif Enerji Kaynaklarına Bakışınız Nasıldır

Alternatif enerji ,temiz enerji,ucuz enerji ,yeşil enerji.
  14. cihatakbulut

Merhaba arkadaşlar, bu başlık altından sizlerin Solidworks çizimlerinize yardımcı olabilirim. Takıldığınız noktalarda bu konu altından bana sorar iseniz sizlere yardım etmekten mutluluk duyarım.
Yukarı Alt