Arama Sonuçları

1. E

C Struct linked list kullanımı yardım

Veritabanı projesi olarak kütüphane kitap takip sistemi yapmaya çalışıyorum aşağıdaki tipte bir struct yapısını linked list içine atıp daha sonrasında kitap ekleme, çıkarma, alinabilirlik ve uyeid kısmı üzerinde işlem yapılacak şekilde kullanmam gerekiyor linked liste nasıl atacağımı bilmiyorum...
  2. E

Veri tabanı ödevi için nasıl bir proje yapabilirim ?

Selamlar, Veri yapıları dersi için -pointers -Linked list -Stacks -Queues -recursion konulardan en az birini içeren bir proje yapmam lazım fakat nasıl bir proje yapacağım konusunda bir fikrim yok, hoca proje konusunu kendimiz belirlememizi istedi proje konusu bulmakta zorlanıyorum, bu konuları...
  3. E

C programlama dili dosyadan veri okuma sorunu

struct ogrenci{ int no; char ad[20]; int vize; int final; }; struct içindeki ad değişkenini pointer'dan, diziye çevirdim sorun çözüldü fakat, dosya içindeki numara isim vize final 1001 sedat_atli 15 50 1002 meltem_ak 45 26 1003 selim_isik...
  4. E

Teşekkür ederim ama hiç aşina olmadığım kodlar açıkçası pek bir şey anlamadım, programı okulda anlatmam gerekiyor.
  5. E

C proje ödevimde öğrenci not giriş sistemi yapmam gerekiyor, not görüntüleme kısmında bir sorunla karşılaştım; Dosyadan struct ile veri okumak istiyorum fakat çalışmayı durdurdu hatası veriyor kodları denedim fscanf bölümünde sıkıntı var, dosyadan struct kullanarak nasıl veri okuyabilirim...
Yukarı Alt