Arama Sonuçları

1. S

360 DERECE DÜNYA ETKİNLİĞİ (KOÜ)

Son 6!!! Mekatronik Kulübü yine farkındalık etkinliği ile karşınızda. "360 Derece Dünya" Etkinliğine hem kişisel dünyanızı hem de gelecek iş dünyanızın rotasını çizmek için katılmanız yeterli.17-18 Ekim tarihleri arasında Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde dünyamızı bütün açılardan incelemek için...
  2. S

Elektrik devre analizi soru

Arkadaşlar merhaba. Mekatronik 1.sınıfım aşağıdaki soruları çözmeme yardımcı olacak biri veya çözmemde ve konuyu anlamamda fayda sağlayacak bir doküman (kaynak) önerisi verecek bana yardımcı olacak arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
  3. S

360 DERECE DÜNYA ETKİNLİĞİ (KOU)

SİZ DEĞERLİ MÜHENDİS BEYİNLER ÜYELERİ,ETKİNLİĞİMİZE SİZLERİDE BEKLİYORUZ.. Mekatronik kulübü yine bir farkındalık etkinliği ile karşınızda! 17-18 Ekim tarihleri arasında Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde tüm dünyayı inceleyeceğiz. Bosch Siemens Microsoft Nachi Lely Autodesk Ford Otosan...
  4. S

Mekatronik Mühendisliği Almanca hazırlık

Kocaeli üniversitesi mekatronik mühendisliğini kazandım,hazırlık sınavını geçtim ve ingilizce hazırlık sınavını geçtikten sonra okulumuz bize isteyene Almanca hazırlık okuma hakki taniyor.Bu benim icin bir avantaj olduğunu düşünüyorum ancak okumakta karasız kaldım.Siz mühendis beyinler forum...
  5. S

ytü. gemi mi marmara tek.fakültesi makine mi

Merhabalar bu sene tercih yapacağım ortalama siralam40-50bin civari olancak gibi duruyor tercihlerimin arasında gazi mak.muhendisligi de var ancak orası teknoloji fak değil.Gemi insaati ve makineleri mezunu olanları mak.müh yaptigini duymustum .sizin fikirleriniz nedir?
Yukarı Alt