Arama Sonuçları

1. W

CAD-CAM için Laptop

iyi günler arkadaşlar autocad ,solidworks gibi programlar için bilgisayar alacağım daha çok 3d çizim yapacağım 3500 tl bütcem var baya bi araştırdım sonuç olarak seçenek sayısını 4 ye düşürdüm Teşekkürler ,iyi forumlar casper:ram 12 gb...
  2. W

CATİA vs AUTOCAD

Hiçbir bilgisayar destekli çizim programı bilmeyen biri olarak direk CATİA öğrensem olurmu yoksa önce autocad,solid öğrenmeliyim , daha doğrusu öğrenmek sıkıntı değil. CATİA bilip solid,autocad bilmesem olur mu . onlar da lazım olur mu yoksa her şeyi CATİA da halledebilirmiyim. ve cnc tezgahta...
  3. W

Universitenin önemi

bi kaç mühendislik arasında kaldım ve puanımda orta seviye yani odtü itü ytü falan demeyin mezuna mı kalsam üniversite çok mu önemli örneğin Erciyes ,Pamukkale vb unilerde mühendislik okuyacaksam itu odtululerle aramdaki farkı nasıl kapatmalıyım kapatabilirmiyim ve aramızdaki farklar nelerdir...
  4. W

Bilgisayar Müh. Hang Üniversite ?

merhabalar kafamı karıştıran bir çok şey var yani sene başından beri bütün bölümler arasında dönüp duruyorum yani mühendislik bölümleri inşaat ,makine,elektrik-elektronik,bilgisayar,mekatronik,enerji sistemleri hep kafam birine kaydı hatta bi ara fizik öğretmenliği bile duşundum ,bu kararsızlık...
Yukarı Alt