Arama Sonuçları

1. T

MTOK Nedir, MTOK Bölümleri

Öncelikle herkese iyi geceler. Çok soru soruyorum kusura bakmayın ama takdir edersiniz çok önemli bir dönemdeyim.:) Sorum şu. MTOK'tan tercih yapmak istediğim Sakarya Üniversitesi Elektrik -Elektronik Mühendisliği bölümü var. Fakat aklıma şu takıldı: 4-5 yıl önce ki dava ile MTOK ve Teknoloji...
  2. T

Herkes beni mühendislikten soğutmaya çalışıyor :(

okul bitince iş sıkıntısı bütün mühendisliklerin ortak kaderi sanırım ve en net sonucu mezun olmadan bilemeyeceğiz gibi.
  3. T

abi iyi günler elektrik ve mekatronik mühendisliklerinin devlete atama sayısını biliyor musun?

abi iyi günler elektrik ve mekatronik mühendisliklerinin devlete atama sayısını biliyor musun?
  4. T

MTOK mu? Normal Mühendislik mi?

Bende öyle düşünüyordum ama üniversite farkından ötürü kafamda soru işaretleri var. Daha kaliteli bir üniversite de MTOK mu normal bir üniversite de normal Mühendislik mi? Kararsız kaldım.
  5. T

İnşaat Mühendisliği vs Endüstri Mühendisliği

Evet Endüstri Mühendisliği hakkında bilgi de verirseniz bende çok mutlu olurum:)
  6. T

MTOK mu? Normal Mühendislik mi?

Öncelikle herkese iyi akşamlar kafamı çok karıştıran bir soru var. Mesela benim sıralamam Sakarya Makine MTOK bölümünü tutuyor ama ayrıca Erciyes Makine Mühendislik fakültesini de tutuyor. Sizce ne yapmalıyım? MTOK Teknoloji fakültesinden çıkınca da aynı şekilde mühendis diploması verildiğini...
  7. T

Otomotiv Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Değerli abim yorumun ve bilgilendirmen için çok teşekkür ediyorum öncelikle. Otomotiv mühendisliği uzun zamandır istediğim bir bölümdü, bunda üniversite şehri - Kocaeli- de etkiliydi tabi ama iş olanağının Mekatronik ve Elektrik de daha fazla olduğunu anladım. Zaten devlette de otomotiv ataması...
  8. T

Öncelikle verdiğiniz bilgi ve gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Peki hangi üniversite de okuyorsunuz? Bir de hocalar meslek için ne söylüyorlar?
  9. T

Öncelikle herkese iyi akşamlar. Üniversite tercihlerime Otomotiv Mühendisliğini yazmayı düşünüyorum. Fakat kafamda sorular var. Mesela devlet sanırım almıyormuş, özel sektör de iş olanağı nasıldır? Okunası bir bölüm mü? Bazı konulara baktım ve maalesef bayağı üzüldüm çünkü makine mühendisliğinin...
Yukarı Alt