Arama Sonuçları

1. A

Hangi dalda uzmanlaşmalıyım?

Teşekkür ederim.Sebebinide belirtirseniz sevinirim
  2. A

Hangi dalda uzmanlaşmalıyım?

Merhaba, Elektronik ve haberleşme mühendisliği öğrencisiyim.Hangi dalda uzmanlaşacağıma karar veremedim ? Seçeneklerim Kontrol/Otomasyon Radyo-frekans Robotik sistemler
  3. A

Yazın gidilecek kurs vb tavsiyesi

İyi günler elektronik ve hab mühendisliği öğrencisiyim bu yaz staj ve yaz okulum yok bende tatilimi boş geçirmemek için bir kurs,eğitim,sertifika almak istiyorum istanbul avr. Yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
  4. A

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Staj Yerleri

Teşekkür ederim.Haberleşme /mikrodalga alanında uzmanlaşırsam hangi girnalarda işe girebilirim peki? (Turkcell,vodafone vb. dışında )
  5. A

Yeni mezun olduğunuzdan dolayı size bazı sorularım olacak. 1-Bazen derslerden çok bunalıyorum ve okulu bırakmayı düşünüyorum. Siz bir mezun olarak iyikibbu bölümü okumuşum biyor musunuz? 2- Not ortalaması önemli mi? 3-Hangi branşta iş imkanı daha geniş?
  6. A

Cv nasıl hazırlamalıyım?

Arkadaşlar merhaba, 2.dönem elektronik mühendisliği öğrencisiyim.Zorunlu stajım yok bu yaz ancak ben çalışmak istiyorum. Bir firma yetkilisi ile görüştüm bana cv ni yolla dedi. Ancak ben nasıl hazırlayacağımı bilmiyorum. İnternette birçok rehber vaar ancak benim gibi öğrenciler için bir rehber...
  7. A

5G Nedir? – Ne Zaman Gelecek?

Bu konuda mühendisler için ne gibi iş imkanları var?
  8. A

Bu alanda faaliyet gösteren firmalarda staj yapmak iatiyorum. Hangi özelliklere sahip olmam...

Bu alanda faaliyet gösteren firmalarda staj yapmak iatiyorum. Hangi özelliklere sahip olmam gerekir staj için?
  9. A

Kendimi telekom alanında geliştirmek istiyorum. (turkcell,netas ) gibi popüler şirketler haricinde nerelere başvurabilirim?
  10. A

Elektronik ve haberleşme mühendisliği bırakılır mı?

peki hangi alanda iş imkanı daha geniş sizce? elektronik gömülü sistemler haberleşme mikrodalga
  11. A

Elektronik ve haberleşme mühendisliği bırakılır mı?

2.sınıftayım dersler çok ağır.Bir iş ilanına binlerce kişi başvuruyor.sizce bıraksam saçmamı olur?
  12. A

C programlama Dersleri 1 - Giriş

Ellinize sağlık
  13. A

teşekkür ederim peki bu alanda gelişirsem türkiyede iş bulabilir miyim

teşekkür ederim peki bu alanda gelişirsem türkiyede iş bulabilir miyim
  14. A

Çukurova Üniversitesi - Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

haberleşme alanında ne gibi iş imkanları var?
  15. A

ben 5g alanında uzmanlaşmak istiyorum.ne yapmalıyım

ben 5g alanında uzmanlaşmak istiyorum.ne yapmalıyım
  16. A

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Bende araştırdım eğlenceli bir işe benziyor ama kafama takılan şey iş imkanı var mıdır?tam olarak bir türkçe karşılığnı bulamadığım için araştıramadım?sizde bir telekom mühendisi mezunu olarak duymadıysanız iş imkanı pek iyi değil galiba
  17. A

Hocam merhabalar telekomunikasyon alanında kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım?

Hocam merhabalar telekomunikasyon alanında kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım?
  18. A

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Tekrarda teşekkürler. Birde bu haberleşmede Outside Plant Engineer denilen bir olay var bu iş hakkında ne düşünüyorsunuz
Yukarı Alt