Arama Sonuçları

1. A

Meslek Seçimi

Elektrik elektronik mühendisliği yazmaya karar verdim.
  2. A

Biyomedikal Mühendisliği vs Elektrik Elektronik Mühendisliği

Malum tercih zamanı yaklaşıyor. Benim kafamda hala soru işaretleri var. Biyomedikal mühendisliği geleceğin mesleği deniliyor. Elektrik elektronik mühendisliği bakımından avantajlı mıdır? Devlete atamaları hangisinin daha avantajlı?
  3. A

Elektrik Elektronik Mühendisliği mi Matematik Öğretmenliği mi

Yorumunuz için tesekkur ederim belirttiğim gibi benim dile yeteneğim yok bu kendimi geliştirdiğim halde sıkıntı yaratır mi
  4. A

Elektrik Elektronik Mühendisliği mi Matematik Öğretmenliği mi

Sınavlar açıklandı. Ben 74k dayım ve kafamda iki meslek var. Elektrik elektronik mühendisliği ve ilköğretim matematik öğretmenliği var. Dilim yok yeteneğim de yok. Matematiğim iyidir. Hangi mesleğin iş olanakları daha iyi hangisinin para kazanma olayı daha iyi ve üniversite tavsiyenizi...
  5. A

Meslek Seçimi

Elektrik elektronik istiyorum ama iş bulma imkanı nasıl? Okuması zor mu? Elektrik elektronik mühendisi olan ya da bilgisi olan aydınlatabilir mi?
  6. A

Meslek Seçimi

Meslek seçimi konusunda sıkıntılarım var mimarlık düşünüyorum ama onlar aç deniyor. Veterinerlik düşünüyorum okuması zor ve pis deniyor. Elektrik elektronik mühendisliği düşünüyorum. Bu meslekle ilgili fikrim yok. Elektrik mühendisliği düşünüyorum. İş bulma imkanlarını bilmiyorum. Bir ihtimal...
Yukarı Alt