Arama Sonuçları

1. Gökhan Ak

Bilgisayar Mühendisliği vs Yazılım mühendisliği

Evet, instagram mühendisbeyinlerkou sayfasından kulübümüzle iletişime geçebilirsin.
  2. Gökhan Ak

Mühendis Beyinler Kulübü Başvuru

Merhaba Arkadaşlar. Konu ile ilgili buradaki mesajlara tek tek dönüş yapamıyoruz, o yüzden sizlerden ricam kulüp kurmak isteyen arkadaşların aşağıdaki formu doldurmasıdır. En kısa zamanda geri dönüşler yapılacaktır. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar, saygılarımla...
  3. Gökhan Ak

Girişimcilere Tavsiyeler

Yapabilirsen bunların yanı sıra bir elektrik firmasında çalışman sana büyük artı sağlayabilir. Yaptığın şeyler gayet güzel. Daha fazla ağırlık vermen daha da güzel olabilir. Umarım her şey gönlünce olur.
  4. Gökhan Ak

1.sınıf soru

Yukarıda ki link yardımcı olacaktır. Dipnot: Gerçekten öğrenmek istiyorsan kendin biraz çaba sarf etmeli, araştırmalısın.
  5. Gökhan Ak

Yardımınız Lazım Abiler ABLALAR :)

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle bölümleriniz hayırlı olsun, umarım alışmışsınızdır diyerek başlayım ve ufak bir kaç tavsiyeyle devam edeyim. Öncelikle okulda yazılım öğreneceğiniz için bence dönem içerisinde kendinizi hafifletmek için c#, c, java gibi programlama dillerine bakabilirsiniz ve...
  6. Gökhan Ak

Algoritma

Sıralama mantığını anladıktan sonra şu linkte hangisini ne için kullanacağını anlamak için kısa bir animasyon var. Dikkatini çekebilir. Sorting Algorithm Animations
  7. Gökhan Ak

Bilgisayar Muh. Okumak için Büyük müyüm

Yaş ile ilgili olarak tabi ki çoğunluk küçük olacaktır ama kesinlikle yadırganmayacaksınızdır. Hatta kendinizden küçük olan insanlar sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isteyeceklerdir. Kocaeli'de benim sınıfımda da benden büyük insanlar ve böyle insanların olması güzel, severek isteyerek...
  8. Gökhan Ak

Fuar

Kesinlikle gitmelisin (ücreti çok uçuk bir rakam değil ise) Orada tanışacağın bir insan, öğreneceğin en ufak bir bilgi yada birisini söylemiş olduğu bir söz hayatını değiştirebilir. Kaybedecek bir şeyin yoktur diye düşünüyorum. Denemiş olursun ve tecrübe olur. Ayrıca diğer arkadaşlarında...
  9. Gökhan Ak

Bilgisayar Mühendisliği ve Üniversite Hakkında Soru

Merhaba Caner Öncelikle daha öncesinde yazmış olduğum yazımı ve yazının altındaki forum linkini incelemeni tavsiye ederim. Sadece oyun oynadığın için bilgisayar mühendisliğini seçmek biraz yanlış olabilir. İleride yapacağın mesleği şimdiden araştırmaya başla derim. Hangi mühendisler ne iş...
  10. Gökhan Ak

Kocaeli Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Merhaba arkadaşlar.. Kendi kulübünde aktif olarak rol almak, projeler geliştirmek isteyen gönüllü ve istekli arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyarız. Biz bir kulüpten önce, bir aileyiz ve ailemizin her geçen gün büyümesi bize mutluluk veriyor. Kayıt için aşağıdaki linki...
  11. Gökhan Ak

İnşaat mühendisliği vs Bilgisayar Mühendisliği

Merhaba @Ybbayram Geleceği parlak olarak konuya yaklaşmak açıkcası pek doğru bir yaklaşım olmayabilir. Bunun yerine ben hangisinde mutlu olurum? Hangisinde kendimi daha iyi geliştirebilirim tarzı sorular ile konuya yaklaşmak daha doğru olacaktır. Sen seçtiğin alanda kendini geliştirdiğin...
  12. Gökhan Ak

Merhaba İhbay Bey https://www.facebook.com/GokhanAk06 https://www.instagram.com/gokhannak06/...

Merhaba İhbay Bey https://www.facebook.com/GokhanAk06 https://www.instagram.com/gokhannak06/ https://www.linkedin.com/in/gokhanak06/ mail: [email protected] İstediğiniz herhangi biri üzerinden tarafıma ulaşabilirsiniz.
  13. Gökhan Ak

Makine Mühendisliği mi Endüstri Mühendisliği mi?

Makine konusunda zaten belirli bir bilgi birikimin olduğunu düşünüyorum ve bende @Furkan Bayram 'ın dediği gibi makineden mezun olup endüstri düşünüyorsan düşünmeden endüstri yaz derim. Tabi ki son karar senin olmalı. Mezun olduğunda ne iş yapmak istediğini, hangi alanda mutlu olup hangi şartlar...
  14. Gökhan Ak

Bilgisayar Mühendisliği Türkçe mi İngilizce mi?

Merhaba @Ardasdasdas Öncelikle şahsi görüşüm bulunduğun ile yakınlık uzaklık olarak bakmamalısın seçeceğin üniversiteye. Kaliteli bir üniversitede olduktan sonra ingilizce eğitim öncelikli tercihim olurdu açıkcası. Bunun haricinde zaten okuyabiliyor,anlayabiliyor ve konuşabiliyor olmanı...
  15. Gökhan Ak

Yeni tercih yapacağım lütfen yardım edin.

Merhaba @MustafaCyr Öncelikle Mücahit hocama ters düşmek istemem ama ufak bir örnek vermek isterim. Yakın bir akrabam, arkadaşım çocukluğundan beri otomotive ilgisi vardı. Araba markaları olsun motorları şunları bunlar bir sürü şeyi hep merak eder ve araştırırdı. Şu anda Mersin de Otomotiv...
  16. Gökhan Ak

Yeni tercih yapacağım lütfen yardım edin.

Üniversite Tercihleri ve Üniversite - Mühendis Beyinler Herkes beni mühendislikten soğutmaya çalışıyor :( (Oğuzhan Mallı'nın yorumu) ve forum sayfasında ki bir çok yazıda kafanda ki soru işaretlerini gidermeye yönelik bir çok yazı bulunmaktadır. Biraz kurcalayabilirsin.
  17. Gökhan Ak

Herkes beni mühendislikten soğutmaya çalışıyor :(

Merhaba @senna Kesinlikle hayallerinin peşinden gitmeni tavsiye ederek başlamak istiyorum. Ailen okumayacak bu bölümü sen okuyacaksın, ilerde bir gün belirtmiş olduğun gibi sıkıla bunala hasta tedavi edecek isen hiç etme daha iyi. Bu konuda aşağıdaki linki okuyabilirsin, ayrıca kesinlikle bir...
  18. Gökhan Ak

Hangi üniversitenin hangi bölümünü seçmeliyim?

@ykurt52 ilk olarak ileride ne iş yapmak istediğine karar ver derim. Hangi işi yapmak istiyorsan ona göre mühendislikleri sırala. Üniversite olarak da puanına göre (70k da isen 55-60k dan başlayarak) o bölümü yaz derim. Sonrasında bu mesleği de yapabilirim dediğin 2. mühendislik için aynısını...
  19. Gökhan Ak

Hangi üninin bana katkısı daha fazla olur?

Bölüm olarak kararını vermiş olman güzel bir şey en azından ileride ne yapmak istediğini biliyorsun. Bence bu konu ile alakalı linkedin, facebook gibi kanallar üzerinden oralardan mezun olmuş ya da orada okuyan kişileri ekleyip onlara da sorabilirsin. Açıkcası ben tercih edecek olsaydım Dokuz...
  20. Gökhan Ak

Bilgisayar mühendisliğinde üniversite seçimi neye göre olmalı ?

@Kemal Okur Fırat üniversitesi hakkında belki yardımcı olabilir, bilgisayar müh. konusunda ise bölümde kaç tane prof. kaç tane doç. var bunlara bakabilirsin belki, oradan mezun olmuş mühendisler ile konuşup bölüm hakkında bilgi alabilirsin.
Yukarı Alt