Arama Sonuçları

1. M

Makine Elemanları-2 Ödevi Acil yardım lütfen

Arkadaş direk uğraşmadan atmıştı post atarken ama şimdi uğraşıp yapamadığını belirtmiş ve yapabildiği, gelebildiği yere kadar gelip çözümünün fotoğrafını atmış. Arkadaşın takıldığı nokta hakkında bilgisi olan biri yardımcı olacaktır arkadaşa 1587814605 Yokmu yardım edecek arkadaşa..
  2. M

Ben anlamadığım için yardımcı olamıyorum ama sana yardımcı olan bir arkadaşımız çıkacaktır. Direk soruyu atmayıp çabalayıp yapamadığın için...
  3. M

Bu ödevler siz yapasınız diye veriliyor.
  4. M

Mühendislik Mekaniği Çözemediğim 2 Soru

İstersen senin yerine biz okuyalım ? Bu ödevler senin yapman için veriliyor bizim değil. İlerde mühendis olduğunda problemlerini milletemi çözdüreceksin? Soruda takılıpda bu kısımda takıldım doğrumu vb. desen eyvallah.
  5. M

Makine Mühendisliğinden Bilgisayar Mühendisliğine Geçiş

Ortalama ile yatay geçiş aşırı zordur. Alttan dersıninizin olmaması ve ortalamanızın 3.25 civarlarında olması lazım(okuldan okula göre değişir) ve herkesi almıyorlar kontenjanıda sınırlı oluyor. Makine okuyup ortalama ile geçiş yapmak dahada zordur çünkü makinenin 1. sınıf dersleri bile zor
  6. M

Yapay Zeka Mühendisliği

Çalışma alanı Türkiye düşünülüyorsa yazılmaması gereken bir meslek, eğer yurtdışı düşünülüyorsa direk yaz düşünme..
  7. M

metalurji, otomotiv, enerji, elektrik elektronik

En çok ilgin eem'e varmış. ilgin neye fazlaysa o bölümü seç. Başarılar.
  8. M

merhabalar ben sakarya ün.de mekatronik mühendisliği okumak istiyorum

Bölüm için söylenenler doğru olabilir fakat üniversitelere ne denildiğine bakma iş sende bitiyor ne kadar kendini geliştirirsen o kadar daha cabuk iş bulursun mekatronik mühendisinin bir imza yetkisi yoktur ve Türkiyede zaten mekatronik mühendisliği pek gelişmiş değil temel mühendisliklerden...
  9. M

Maden Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Türkiye'de pek iş imkanı olmayan eğer Türkiye düşünülüyorsa yazılmaması gereken mühendislik.
  10. M

Kimya Mühendisliği İş İmkanları

Türkiye şartlarında seçmeni pek tavsiye etmem ama ginede okuyan var ise o bölümü onlar cevaplarsa senin için daha iyi olcaktır. Başarılar.
  11. M

Elektrik Mühendisliği mi Elektrik Elektronik Mühendisliği mi?

Her zaman teknik üni daha iyidir elektrikmi elektronik mi sorusu yurtdışı istiyorsan elektronik, Türkiyede çalışmak istiyorsan elektrik bence...
  12. M

12.sınıfı yeni bitirdim, Tercihlerim Nasıl Olmalı

Üniversite sormussun bende söledim eğer işsiz kalmak istemiyorsan o saydıgım üni lerden 1 ini okuman şart Mühendislik heryerde oldugu için üni baya önemli ...
  13. M

12.sınıfı yeni bitirdim, Tercihlerim Nasıl Olmalı

Elektrik Elektronik bölümü ODTÜ İTÜ BOĞAZİÇİ BİLKENT KOÇ SABANCI dışındaki okullarda okunmaz eğer sıradan bi üni gelirse 1 sene daha mezuna kalmanı öneririm.
  14. M

Manyetik alan ile savunma sistemi

Elektronik Mühendisliği.
  15. M

Elektrik mi Elektronik mi Seçmeliyim

Seçmeli dersler adı altında Yüksek gerilim tekniği vb. Varsa alın yoksa EMO o dersi veriyormu onu araştırın vermiyorsa illa Elektrik imza yetkim olsun diyorsanız o dersleri veren başka bir üniye yatay geçiş yapin derim.
  16. M

Otomotiv Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Bölümü okumak istemiyorsan Myp ile yatay geçiş yapabilirsin bölümü seviyorsan otomotivde devam edip kendini geliştirmeye bak.
  17. M

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

Şöyle yaşarsın ilk 4 5 ay iş bulamassın iş buluncada 2 3 ay bedavaya çalışarak bişiler öğrenince yavaş yavaş para kazanmaya başlarsın.
  18. M

Makine Mühendisliği mi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi?

Güncel dostlar yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.
  19. M

Teknoloji Fakültesi vs Mühendislik Fakültesi

Yazılım dilleri Elektronik Mühendisliğinin alanına girmez. Eğer Türkiyede çalışacam diyorsanız Elektroniği Öneririm Ama diyorsanız ki Ben YurtDışında çalışacam o zaman Mekatroniği öneririm. Tercih sizin Başarılar.
Yukarı Alt