Arama Sonuçları

1. S

ISO Belgeleri Nasıl Alınır

ISO belgelerinin sektördeki önemi,benim bilgim sadece kurucular için önem taşıdığıdır.Çalışan açısından bir mühimmiyet taşıyor mu ? CV için vs.
  2. S

Bu belgelerin önemi nedir ? Gerekli midir ?
  3. S

Üyesi olduğum topluluklar ISO sertifikalı eğitimler düzenliyor.Araştırdığım kadarıyla ISO belgeleri belli amaçlar doğrultusunda kuruluşların edindiği uluslararası bir standartlandırma ürünü olduğunu sanıyorum.Bilgisi veya tecrübesi olanların paylaşmasını isterim.İyi çalışmalar.
  4. S

Meslek Okulundan Mühendislik Bölümüne Geçiş

Anlıyorum fakat şöyle duyumlarda kulağıma fena gelmedi; myo'da geçireceğim 2 yıl sonunda işin pratiğini öğrenebileceğim daha sonraki 2 yılım ise mühendislik alanında olacağı için orada da teorik kısmı öğreneceğim, bu yönden mantıklı geldi.Bu yüzden böyle bir kararsızlık aşamasındayım. Yorumun...
  5. S

Meslek Okulundan Mühendislik Bölümüne Geçiş

Yanlış tercih yapmam zorunluluğunda yüksek meslek okuluna kayıt hakkı kazandım, makine mühendisliği okumak isterken makine bölümüne... Sorum şu ki önümde iki seçenek var ya mezuna kalacağım ya da hak kazandığım okulda okuyup tekrar sınavlara girip tercih veyahut bitirip dikey geçiş hakkım olacak...
  6. S

Bir konuda düşüncelerinize ihtiyacım var.Bana cevap verir misiniz ?

Bir konuda düşüncelerinize ihtiyacım var.Bana cevap verir misiniz ?
Yukarı Alt