Arama Sonuçları

1. Mushab Bedirhan Andız

Popüler Matematik

Fields Madalyasını Kazanan İlk Kadın İranlı Matematikçi Meryem Mirzakhani meme kanserinden dolayı henüz 40 yaşında yaşamını yitirdi. Çok önemli çalışmaları vardı....
  2. Mushab Bedirhan Andız

İnsanoğlu Uzaydan Gelmiş Olabilir mi?

Ellerinize sağlık enfes bir yazı olmuş ben de katılıyorum. Olabilir neden olmasın!
  3. Mushab Bedirhan Andız

zaman bükülüyor mu ?

Zaman bükülür mü? Güzel başlık... Yıllar gerçekten artık çok çabuk geçiyor sabahlar çok çabuk akşamlarla buluşuyor... Gerçekten de bükülüyor. Bunu yukarıda dini biçimde emsaller vererek açıklayan arkadaşların örnekleri ile de desteklemek çok mantıklı ve yerinde...
  4. Mushab Bedirhan Andız

Matematik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Şunu açık söyliyeyim koç ya da boğzaiçi matematiği kazanırsan durum kötü değil de tam aksi çok iyi olur. 20 KİŞİDEN 17 Sİ doktora ya da şirketlerde yüksek miktarlarla işe başlıyor. Ama dediğin gibi matematik bölümleri artık iç açıcı değil maalesef
  5. Mushab Bedirhan Andız

Bana sorarsan "balıklama git" tabirini kullanabiliriz. Ama matematik sevgin yapay ise sağlığın ve ruhun açısından hiç bulaşma... Matematik ve mühendisliğin harmanlandığı ve demlendiği yer. E zaten iki disiplinde çok zor ve sabır isteyen bir uğraş... Bitirince 2000-3500 arası işe girersin belki...
  6. Mushab Bedirhan Andız

Sağlık mı Mühendislik mi?

Ben de nacizane bir tavsiye vereyim. Şahsi fikrim o mesleği kendine giydir ve düşün. Hangisinde daha huzurlusun hangisinde daha mutlusun. İşte mutlu ve huzurlu olduğun mesleği seç emin ol pişman olmazsın. Aynı şeyi kendim yaptım ve dünyadaki hemen hemen en mutlu insanlardan biriyim:)
  7. Mushab Bedirhan Andız

Koç-ODTÜ-Boğaziçi

Ben Koç'u tek geçerim. Mühendislikte bir arkadaşım var. Okulu bitirmeden 3.000 tl'ye işe girmişti. Şuan da ise durumu çok iyi... Eğer para ve iş konusunu dersen bence bir numara Koç Üniversitesidir.
  8. Mushab Bedirhan Andız

Maaş beklentim mezun olunca 2000- 6000 arası değişir. Ama maaşın önemsiz olduğunu unutma emin olabilirsin
  9. Mushab Bedirhan Andız

Matematik ve Mühendislik

Şüphesiz Matematik Mühendisliği bölümüdür. Fen Fakültesi Matematik bölümü ile 10 dan fazla ortak dersi vardır
  10. Mushab Bedirhan Andız

Merhaba Matematik Mühendisliğini şayet matematiği seviyorsanız seçin. Aksi halde lütfen uzak durun. İki arkadaşımdan biri şuanda yurtdışında Pariste doktora yapıyor. Bu dediğim matematiğe aşık olan, lakin diğer arkadaşım bölümü bitiremeden başka bölüme geçti. Yine Analiz 1,2,3 Diferansiyel...
  11. Mushab Bedirhan Andız

Elektrik Elektronik Mühendisliği mi Matematik Öğretmenliği mi

Ben de Matematik Öğretmenliğini bitirdim. İyi de puan almıştım zamanında. Ama içinde matematik aşkı varsa mutlaka matematik öğretmenliği oku. Ben şimdi Araştırma Kurumunda Cebir Alanında Araştırmacı pozisyonundayım. Kendini geliştirir ve hayallerinden vazgeçmezsen matematik öğretmenliği...
  12. Mushab Bedirhan Andız

Matematik Araştırmacısı

Matematik Araştırmacısı
Yukarı Alt