Arama Sonuçları

1. H

Otomotiv Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Brnimde otomotive ilgim var Mersin üni Otomotiv müh kazandım benimde kafamda Türkiye de iş sıkıntısı yaşarmıyım var elektrik elektronik müh te geliyordu pilman olıyım mı olmayayım mı ikilem içindeyim
  2. H

Otomotiv mühendisliği hakkında

Bende bu bölümü çok istedim ve bu sene çıktı gidicem fakat 2-3 gündür kara kara düşünüyorum bu firmalar var fakat üretim yapıyolar sadece otomotiv müh tasarım yapar bu konu sıkıntı olmaz mı btnce yurtdışına gitme olanağı varsa çok güzel bölüm macera aramayıp hazırlık ssınıfında üni tekrar...
  3. H

Otomotiv sektöründe aranan nitelikler

Abi ben otomotiv mühendisliği okumak istiyorum kazandım bu sene aklıma takılan Türkiye de iş bulma olanaklarım nasıl mesela toyota ya girmek istiyorum hibrit arabalar yüzünden bu işin tasarım kısmında olmak istiyorum brnim şansım nedir? Hazırlık okuyacam bu sene ayrıca tekrar üniye hazırlanıcam...
  4. H

Hangi Mühendislik?

Abi ben Teknik lise okudum elektrik elektronik mezuna kalmıştım Otomotiv Müh istedim ve Mersin üni otomotov müh kazandım dediğin gibi dışarıdan çatlak sesler var elektrik elektronik müh te geliyodu 7-8 tane Türkiye de malum ar-ge yok abi iş sıkıntısı yaşar mıyım
Yukarı Alt