Arama Sonuçları

1. emorra

Mühendislik Öğrencisi Laptop Önerisi

Kullanıcam Dell çok iyi laptop fakat o fiyat çok çok fazla diğerini niye paylaştınız anlayamadım. Hem windows8 hem de AMD işlemci
  2. emorra

Mühendislik Öğrencisi Laptop Önerisi

Merhabalar daha önceden de bu forumda laptop önerileri almıştım. 3bin TL civarı bi birikimim vardı ve çoğu kişi tarafından o paraya yetersiz laptop lafını duyunca biraz daha biriktirdim. 4000-4200 civarı bi birikimim var. 2 laptop arasında kaldım. Asus ve HP Asus'ta ilk önce şu laptopda karar...
  3. emorra

Laptop Önerisi

Peki hocam, diğer hocamın attığı ASUS'u almaya karar verdim. Fiyatta ucuz, satıcı HEPSİBURADA zaten. hepsiburada.com/asus-fx553vd-dm310-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000007MFIV Buna ne diyorsunuz hocam, SSD'de var :)
  4. emorra

Laptop Önerisi

Hocam benim linkini attığım bilgisayar indirime girmiş. hepsiburada.com/msi-gl62-6qe-1824xtr-intel-core-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx950m-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000004UBX8 Axess ile 100TL de CHIP Para veriyor. Gayet uyguna geliyor yani. Alınır mı sizce?
  5. emorra

Laptop Önerisi

Hocam bilgisayarı sürekli okula götürme durumunda kalıyoruz. Eski laptopda programlar çok zor açılıyor. Leonard Pro serisine de bi ara taktım kafayı fakat 4500 civarında hep, Vatan'da indirime girmişti fakat yorumlar vatan hakkında hiç iyi değildi. Hep ayıplı ürün gönderdiklerini yazdılar. Hocam...
  6. emorra

Laptop Önerisi

Hocam merhaba zaten 3300'e kadar limitim var. Attığım bilgisayar da 3200 civarı. RAM dediğiniz gibi 8 GB ve 32'ye kadar yükseltebiliyoruz. Görüntü kalitesini kullananlar iyi diyor fakat inç olarak normal dizüstü boyutunda. SSD zaten bilgisayara takmayı düşünüyorum daha rahat olur diye. HDD 1TB...
  7. emorra

Laptop Önerisi

Hocam attığınız bilgisayar çok güzel ve indirimde fakat benim bütçemi aşıyor. Attığım MSI model bilgisayar ihtiyaçlarımı görür mü, beni idare eder mi. Fiyatını hakediyor mu yani. Aralarında ekran kartında çok büyük farklılıklar var. Fakat okuduğum bi yazıda mühendislik programları için ekran...
  8. emorra

Laptop Önerisi

Evet Linux beğendiğim ve desteklediğim bir işletim sistemi fakat Windows'a o kadar alışmışız ki Linux'e direkt girince yapamıyoruz. Diğer olaya gelecek olursam şuanki bilgisayarımda başka sorunlar da var. Ben alacağım laptobu ALLAH nasip ederse iş hayatımda bile kullanmak istiyorum. RAM'i 32'ye...
  9. emorra

Laptop Önerisi

Merhabalar Mekatronik Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Elimde Toshiba marka i3 bir laptop vardı fakat Autocadde bile çok ağır kasmalar olması sonucu bunun yetmeyeceğini anladım yeni bir bilgisayar almaya karar verdim. Bütçem max 3300. MSI ve ASUS bakıyorum genelde. MSI,ASUS,DELL,LENOVO...
Yukarı Alt