Arama Sonuçları

1. M

Makine Mühendisliği Yeni Başlayacaklar

Konya Teknik Makina mühendisliğine yeni başlayacağım üni hakkında bilgisi olan var mı bölüm hakkında önerileriniz nelerdir 4 yılda bitmez mi?Neler yapmalıyım neler çalışmaşıyım cevaplarsanız memnun olurum.
  2. M

Usta doğru diyorsun da sence 4-5 yıl makinede derslerle boğuşacağına inşaatte ingilizce okuyup...

Usta doğru diyorsun da sence 4-5 yıl makinede derslerle boğuşacağına inşaatte ingilizce okuyup çift anadal falan yapıp kendini geliştirirsen özelde çile çekersin belki ama kendi işyerini falan açsan nasıl olur çok mu zor böyle şeyler.Şuanda özelde inşaat daha önde bana göre görüşlerini almak...
  3. M

Sivil Havacılık vs Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Uçak elektrik-elektroniği bu kadar iyi mi ya sivil havacılığa gitmiş oy
  4. M

Sivil Havacılık vs Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Uçak Elektrik Elektronik Bölümü Hakkında Genel Bilgiler Günümüzün hava ulaşımında uçak elektrik ve elektroniği bakımı hizmetleri, ileri teknolojiyi en üst düzeyde kullanan bir eğitimle sağlanmaktadır. Hızlı ve güvenli ulaşımı gerçekleştiren hava araçları, ileri teknoloji bilgisi ve donanımın...
  5. M

Sizce İngilizce İnş. müh mü yoksa sanayisi iyi bir yerde makine mi

İnşaat okursam inşaatlerde olurum büyük ihtimal makine okursam da fabrikada falan başlarım diye düşünüyom görüş almak istedim zaten herkes farklı şeyler söylüyor
  6. M

Sizce İngilizce İnş. müh mü yoksa sanayisi iyi bir yerde makine mi

İngilizce inşaat müh. mü yoksa sakarya gibi sanayisi iyi olan yerlerde makine müh. okumak mı daha mantıklı gelecek iş imkanları bakımından eem de olabilir tavsiye edebilirsiniz teşekkürler.
  7. M

Şundan dedim de aslında ikiside ilgimi çekiyo ama forum siteleri çok kafa bulandırıyo yok işsiz...

Şundan dedim de aslında ikiside ilgimi çekiyo ama forum siteleri çok kafa bulandırıyo yok işsiz kalırsın yok dersleri zor falan diye bölümüde mezun olduktan sonra iş için seçiyorum zaten bu aralar biraz daha yatkın kafam makineye sakarya veya eskişehir falan düşünüyorum makinedede
  8. M

Bende gerçekten inşaat ve makine arasında kaldım ama forum sitelerinde o kadar çok farklı şeyler...

Bende gerçekten inşaat ve makine arasında kaldım ama forum sitelerinde o kadar çok farklı şeyler var ki dersler falan yani önerir misiniz makine mühendisliğini Sakarya falan olabilir.
Yukarı Alt