Arama Sonuçları

1. T

Assembly Dilinde Tek Buton İle

Arkadaşlar Merhaba, Microprocessor dersi için assembly dilinde Tek buton ile 2 led kontrolü yapmam gerekiyor ; PIC18f4520-4mhz Şöyle Çalışacak; - PA2 pinini input -PB4 ve PC5 Pinini Output -PA2 pinine bağladığımız butona bastığımızda PC5 pinindeki led , bıraktığımızda PB4 pinindeki led...
  2. T

Ardunio Kullanarak İki Bluetooth Haberleşmesi

Merhaba Arkadaşlar, Bitirme projesi olarak bluetooth speaker ı seçtim Proje içeriğinde bir kablo ile giriş sinyali verip(Telefon,Radio,PC vs.) 1.bluetooth modülü veriyi alıp 2.bluetooth modülüne aktarıp daha sonra amp. ile hoparlöre ses iletmesi gerekiyor . İlk defa arduino...
  3. T

Bluetooth Hopalör Projesi

Yani öyle çok kompleks bir proje olmayacak örnek veriyorum bir telefondan bluetooth aracılığıyla bağlantı kuracak daha sonra bir amfi devresinden geçip hoparlörlere ses iletecek bunu ardunio vs bi sistem kullanmadan yapabilirim diye düşünüyorum aslında biraz sizlerden destek almak için yazdım...
  4. T

Bluetooth Hopalör Projesi

Merhabalar Arkadaşlar, Elektrik - Elektronik Mühendisliği Okuyorum Bitirme Projesi Olarak Bluetooth Speaker Projesi Aldım . Yalnız Elimde Dosya Yapmak İçin Bir Bilgi Yok Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Varmı Acaba ? Yani Hangi Bluetooth Modülü Kullanmalıyım Vs.
Yukarı Alt