Arama Sonuçları

1. P

İnşaat Mühendisliği ve Gençler

Türkiye için konuşuyorum. Ben hala mesleğin ölümüne savunulmasını anlamıyorum. Titanik'teki orkestra gibi bazı insanlar bu konuda, meslek bitik kabul edilmesi lazım. Bir mesleği öğrenmeye değer yapan etmenlerin başında mesleği sevmekten önce onun kişiye getirileri gelir. On yıllık bir inşaat...
  2. P

Yeni Mezunum Ne Yapmalıyım ?

Ben eskişehir osmangazi üniversitesiinşaat mühendisliği 2015 mezunuyum o zamandan beri de işsizim yapacak bir şey yok bölümü bitirdiğin gibi tekrar üniversite sınavına hazırlan ve kolay atanabileceğin bir bölüm yaz. ben de çok geç olmadan hemşirelik okumayı düşünüyorum.
  3. P

İnşaat mühendisi olmayın. Pişman olursunuz.

İyi tabii ki o yüzden kpss'ye hazırlanıyorum. Geçen sene 84 aldım ama yetmiyor.
  4. P

Bahsedilen yüksek rakamları on kişiden belki bir iki kişinin aldığını düşünüyorum. Eğer dediğiniz gibi olsaydı bütün 50, 55 yaşındaki mühendislerin şimdiye zengin olmuş olması gerekirdi. Ama böyle bir durum yok. Benimle aynı yıl mezun olan bir arkadaşım da iki yıldır yapı denetimde çalışıyor...
  5. P

Mühendislik düşünenlere tavsiyem inşaat mühendisliğini yazmamaları. Ben yazdım mezuniyet sonrası iki yıllık işsizliğin ardından 1700'e zar zor bir yapı denetim firmasına girebildim. Zamanınıza yazık çok güzel mühendislikler varken.
Yukarı Alt