Arama Sonuçları

1. G

Udemy Ücretsiz Solidworks Kuponu

Merhaba, Udemy üzerinde Solidworks Eğitimi için Üç günlük ücretsiz kursa kayıt olun. Link : Kapsamlı Solidworks 2020 Egitimi (Seviye-1-2-3)
  2. G

Solidcam Eğitim Videoları

Merhaba Arkadaşlar, Solidcam eğitim videolarımı aşağıdaki linktedir. Talaşlı imalat konusunda sizlere destek vermek için çalışmalar yapıyorum. Yorum ve önerileriniz benim için önemli, lütfen paylaşın. Solidcam - YouTube 1563722821 1564248942 1564513738 1564940458
  3. G

Marble Machine 03

Merhabalar, Temel mekanizmalardan biri olan "marble machine" örneği, benim tarafımdan tasarlandı. Video link aşağıdadır, teşekkürler.
  4. G

Marble Machine 02

anaimasyon videosunu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz, link:
  5. G

Cam İstifleme Makinası

Yaptığım tasarım animasyonu ve 3d datası aşağıdaki linktedir. 3D CAD Model Collection | GrabCAD Community Library
  6. G

Dişli Kutusu Tasarımı

Merhabalar, Dişli kutusu tasarımında size yardımcı olabileceğini düşündüğüm videoları paylaşmak istiyorum.
  7. G

Inventor Aluminyum Sigma Profil Kütüphanesi Oluşturma

Merhaba Arkadaşlar, Sizler için faydalı olabileceğini düşündüğüm bir video paylaşmak istedim. Bu iş ile uğraşanlar için kilit bir konudur. İzlemenizi tavsiye ederim.
  8. G

Inventor Teknik Resim Hazırlama (Tutorial)

Merhaba Arkadaşlar, Sizin için faydalı olacağını düşündüğüm bir çalışma yaptım. Bilginize, izlemenizi tavsiye ederim.
  9. G

3D Printer Modelleme Inventor (Tutorial)

Merhaba Arkadaşlar, Bu hafta sizlerle 3d modelleme çalışmamı paylaşmak istedim, Aşağıdaki linkten erişebilirsiniz, Şimdiden teşekkürler.
  10. G

Inventor&Solidworks Destek

Merhaba Arkadaşlar, Youtube üzerinden öğrenci arkadaşlarıma destek olmak istiyorum. 3D modelleme, montaj ve CAM konularında sizlere destek verebilirim. Bu konuda ilgili olan arkadaşlarım benden doğrudan destek isteyebilir. Solidworks ve Inventor üzerinden kapsamlı tasarımlar yapabiliriz...
Yukarı Alt