Arama Sonuçları

1. mtesln

dynArduino Ödüllü Çekiliş

-22 yaşındayım -Arduino uno modelini kullanıyorum yaptığım projelerin yazılımlarını kolaylıkla uno üzerinden test edebiliyorum -robot yazilim, matlab, visual studio, proteus vs.
  2. mtesln

Kitap Hediyeli Çekiliş

Katılmak İstiyorum - Dereceli (Bulanık) Sistem Modelleri
  3. mtesln

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Yarismaya katilmak istiyorum.
  4. mtesln

Piccolo CNC Nasıl Yapılır

bu hatayı veriyor controllo calıstrmaya calısınca ne yapmamız gerekiyor dediğiniz ayarları yaptım fakat tekrar hata verdi bana piccolo kütüphanesininde düzgün bi halini zip olarak atarmısınız acaba
  5. mtesln

Java hatası veriyor şimdide hangi java sürümü yüklü olmalı. teşekkürler hata verdi piccololib kütüphanesinde X adında birşey yok diye Error: Registry key 'Software\JavaSoft\Java Runtime Environment'\CurrentVersion' has value '1.8', but '1.7' is required. Error: could not find java.dll Error...
  6. mtesln

arduino programı içerisinden processingdeki program nasıl çağırılıp arduinoyaya yükleniyor peki. teşekkürler.
  7. mtesln

bir de processingde yazılan programlar arduino ile nasıl calıstırılıyor. robotumuz arduinoya baglı
  8. mtesln

robotu yapıp çalıştıranlar acaba gerekli arduino devreleri ve programları atabilirmi spiral harici bişeyler denemeye çalışıyoruz fakat başarılı olamadık yazı yazdırmak yada farklı seyler cizdirmek için neler yapmak gerekiyor. teşekkürler
  9. mtesln

robotun donanım kısmını hallettik, arduino ya kütüphaneyi de ekledik, test butonuna bastık fakat çalışmıyor, devremizdede hata yok.ekstra bişey daha mı yapmamız gerekiyor..
  10. mtesln

İyi günler bu robotta kullanılacak olan corona DS-929MG digital servo motor ve tumbwheel (dişli tekerli) potansiyometreyi Türkiye'de nereden temin edebiliriz. Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt