Arama Sonuçları

1. M

Eklemeli imalat yapan firmalar

Merhaba, Ben malzeme bilimi ve mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu yaz stajım var ve eklemeli imalat yapan firmalar arıyorum. Bildiğiniz firmalar var ise yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.
  2. M

metalurji mağzeme mühendisliği imza yetkisi ?

imza yetkisi var mı yok mu bilmiyorum ama işsiz kalmazsın. üretim imalatın olduğu her yerde malzeme mühendisi ihtiyacı var. ben de İYTE de malzeme okuyorum ve çokta memnunum bölümümden. sen kkendini geliştirmeye bak. iyi çalışmalar.
  3. M

Üniversite farkı

Berfinin de dediği gibi . Yani ne olmus ODTU İTÜ ye gidememişsen. Hiç sıkıntı etme sen elinden geleni yap. kendini geliştirebildiğin kadar geliştir. zaten son dönemlerde üniversiteye pek fazla bakmıyorlar. senin iş bitiriciliğne bakıryorlar. sen kendini geliştir ve onalra kendini ispatla. iyi...
  4. M

Üniversite Tercihi

ümit merhaba. moralini hiç bozma. sana 2 örnek vereceğim. birincisi üniversiteden arkadaşımın kuzeni girdiği fabrikada mavi yakalı olarak başlayıp beyaz yakalı olmaya kadar terfi etmiş birisi. ikincisi ise hocamın eşinin iş arkadaşı. meslek yüksekokulu çıkışlı olup mühendislerin bile bilmediği...
  5. M

Su pompası çalışmıyor

Fazlar düşük geliyor olabilir. Ölçü aleti ile gelen fazları ölç. Yapabileceğin birşey yoksa motoru sök bobinajcıya götür. servis çağırmakla uğraşma.
  6. M

Malzeme ve metalurji mühendisliği

Merhaba Nur. Ben İYTE malzeme bilimi ve mühendisliği öğrencisiyim. İş olanakları açısından sana söyleyebileceğim, kendini üniversitede geliştirirsen iş bulmakta sıkıntı yaşamazsın. Tanıdığım bir makina müh. ( motor parçaları üreten bir firmada çalışyor) malzeme mühendisleriyle çalıştıklarını...
  7. M

1. sınıfa tavsiyeler

okaliptus92 ye katılıyorum. Pratik olarak kendini geliştir baya işine yarar.
  8. M

Autocad için 3d Çizim Örneği

google dan teknik resim örneklerini araştır. oradan bulabilirsin.
  9. M

Yabancı Dil Nasıl Öğrenilir

duplingo, voscreen gibi uygulamalr da ingilizcenin gelişmesinde yardımı olur. Bende hazırlık öğrencisiyim istediğin her konuda yardımcı olabilirim.
  10. M

Elektrikli Araç Projesi

Merhaba. Okulumuzda elektrikli araç projesi başlatıldı. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar, konuyla ilgili doküman vb. şeyleri paylaşırsanız sevinirim. İyi günler dilerim.
  11. M

Mekatronik Mühendisi Hangi Programları Bilmeli

üzerime vazife değil ama, şu anda yapman gereken tek şey sınavına odaklanmak. zorluk göreceli bir şey. daha yeni yerleştim üniversiteye, hazırlık okuyorum bu yıl. inan ki zamanın olacak yazılım vs. tarzı şeyleri öğrenecksin. sınav sistemi her yıl değiştiği için sen elinden geleni yap...
Yukarı Alt