Arama Sonuçları

1. H

Yeni Mezunum Ne Yapmalıyım ?

askerliği çıkar bence aradan. bu sürede düşünecek zamanın olacak. bir kaç şirkete de askerlik başlangıç tarihin ve bitiş tarihini içeren özgeçmiş bırakırsın. döndüğünde değerlendirirsin. ben de inşaat teknolojisi okuyorum, amirimsin saygılar :)
  2. H

iş fıkrı

az kişiyle çok kazanç üzerine bir iş düşünülmeli en başta. bayilik falan da açabilirsiniz. beton katkıları geliştirebilirsiniz. işte uzmanlık önemli oluyor ancak burada.
  3. H

Mühendislik Öğrencisi Laptop Önerisi

işlemcinin amd olması ne ifade ediyor? turbo ile 3.2 ghz'ye ulaşıyor. kullanışlı ve uygun fiyatlı görünüyor.
  4. H

Laptop Önerisi

ssd si bulunmasa da fiyat özellik dengesi açısından çok çok iyi bir bilgisayar gibi görünüyor. urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-pavilion-k0x42ea-15-p151nt-amd-a10-7300-1-9ghz-12gb-1tb-windows-8-1-318331624 biraz vereyim dersen (amd a12) HP 15-CD012NT AMD A12 9720P 16GB 512GB SSD...
  5. H

Mühendislik Dersleri Çalışma Önerisi

derste işlenen soruların kopyalarını hazırlayın. kopyalar üzerinden çalışın. kopya çekmenize gerek bile kalmayacak :)
  6. H

Evde elektronik eşya tamiri girişimi

havya, lehim teli, pasta, bir kaç çeşit dirençler, diyotlar, transistörler gibi elemanlardan satın alıp kendine gerektiğinde kullanabileceğin bir depo oluşturabilirsin. ayrıca osiloskop ve kontrol kalemi de işine yarayacaktır.
  7. H

İnşaat Mühendisliği vs Metalurji ve Malzeme Mühendisliği vs Kimya Mühendisliği

Yapı malzemesi geliştirme hakkında en iyi mezunları veren hangisidir?
  8. H

Üniversite Tercihinde Dikkat Edilecek Hususlar

İnşaat mühendisliği için ayrıca Sakarya'yı önereyim. Ancak Sakarya'da mekatronik mühendisliği hocaları biraz şeymiş. Çok şey yapmayın mekatronikte Sakarya'yı :)
  9. H

Mühendislik Öğrencisi Laptop Önerisi

az daha kat üzerine açamadığın program kalmasın. urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-inspiron-7567-4b70d128f161c-i7-16gb-1tb-128ssd-full-hd-ips-P216703455 çok para vermek marifet değil, amd'yi sorun etmem, maksat iş görsün dersen kullananlara sorarak karar verebileceğin...
  10. H

Yüksek lisans tez önerileri hakk

değişik kaynaklardan içindekiler oluşturmaya başlayın, konu kendiliğinden gelir :D
  11. H

Petrol doğalgaz mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz

İngilizce ve Arapça kasarak Katar'da iyi para kazanılabilir diye düşünüyorum :)
  12. H

Eğitim Sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

5000 karaktere sığdırabildiğim kadarıyla BİMER'e yazmışlığım var. İçinde eğitim dışı konudan da bahsetsem, buraya eklemek istedim. Karşıma çıkan kavram ve değerleri anlamlandırarak yaşamayı seviyorum. Bunu, mecbur olduğumdan değil, sevdiğimden yapıyorum. Örnekle, dinimizin bir gereği olan...
  13. H

Çevrimiçi (Online) Ödeme Sistemi Hakkında

İçlerinde Türkiye'den çıkıp uluslararası başarılar elde etmiş var mı? kripto para uygunluğu da önemli benim için.
  14. H

Çevrimiçi (Online) Ödeme Sistemi Hakkında

Merhabalar. Bu çevrimiçi ödeme sistemleri hakkında bir sorum olacak. Neye göre çalışmamız gereken şirkete karar vermeliyiz? Konu hakkında bir kaç şirket ismi yazacağım, hangisi neden tercih olmalı? Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Akıllı B2B - Lider B2B Bayi Yönetim Sistemleri ve...
Yukarı Alt