Arama Sonuçları

1. W

YTÜ de okuyormuşsunuz/okumuşsunuz okul hakkında biraz bilgi alabilir miyim? Hem sosyal anlamda...

YTÜ de okuyormuşsunuz/okumuşsunuz okul hakkında biraz bilgi alabilir miyim? Hem sosyal anlamda hemde makine mühendisliği alanında? Yani okul ne gibi ayrıcalıklar sunuyor? Memnun kaldınız mı
  2. W

Merhabalar, forumlarda dolaşırken sizi gördüm, Yıldız teknik hakkında bilgiler verebilir...

Merhabalar, forumlarda dolaşırken sizi gördüm, Yıldız teknik hakkında bilgiler verebilir misiniz? Sosyal aktiviteler anlamında? Aynı zamanda makine mühendisliğinde dersleriniz hangi ders ağırlığında? Hocalarla iliskileriniz nasıl?
  3. W

Bu sene 12.sınıf olarak meslekler hakkında bilgi almak için üye oldum. İlgim olan...

Bu sene 12.sınıf olarak meslekler hakkında bilgi almak için üye oldum. İlgim olan mühendislikler: makine, bilgisayar, elektrik-elektronik.
  4. W

Merhabalar, bir yazının altındaki yorumdan sizi gördüm, Makine mühendisliği okuyormuşsunuz. Ben...

Merhabalar, bir yazının altındaki yorumdan sizi gördüm, Makine mühendisliği okuyormuşsunuz. Ben o mühenedislikte, derslerinde ve çalışma alanlarında bilgi almak istiyorum. Birde, yazdığı gibi odtü de mi okuyorsunuz? Eğer öyleyse, kazanmayı istediğim okul, tebrikler size.
Yukarı Alt