Arama Sonuçları

1. MY-Pİ

Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Neden bu kadar geç cevap veriliyor. Kullanıcılara yeni bir konu geldiğinde konu bildirim olarak kullanıcıların telefonlarına gönderilebilir.
  2. MY-Pİ

ELEKTRONİK SEVDALISI BİR GENÇ...

ELEKTRONİK SEVDALISI BİR GENÇ...
  3. MY-Pİ

Lise Yaz Dönemi Stajı

Merhabalar. Ben Ankara da teknik lise 11.sınıf elektrik-elektronik öğrencisiyim. Staj yeri olarak önceden TAI VE TÜBİTAK SAGE gibi devlete bağlı kuruluşlara başvuru yaptım.Lakin OHAL süreci boyunca stajyer alımının durduğunu açıkladılar.BU yüzden bende staj yeri arayışına düştüm. TÜBİTAK ve TAI...
  4. MY-Pİ

Yerli malı elektirikli araba girişimi

Kuzey merhabalar. 14 yaşında bu işlerle ilgilenmen çok güzel bende senin yaşlarında başladı merakım bu konulara şimdi 17 yaşındayım ve kendime çok fazla şey kattığıma inanıyorum bu konularda her zaman herşeye meraklı olman sana çok fazla şey katar . Neyse konuya dönelim. İstediğin araçda...
  5. MY-Pİ

Arabaya mini turbojet motoru bağlamak

Tabikide sıkıntı olmaz
  6. MY-Pİ

Teknik lise öğrencisi için staj yeri önerisi

Herkese hayırlı vakitler. Ben Ankara'da bir teknik lise öğrencisiyim. Staj yeri için TÜBİTAK SA-GE gibi yerlere başvuracağım lakin alacaklarından emin değilim. TÜBİTAK SA-GE gibi beni yaz stajında donanımımı arttıracak kalifiye bir eleman olma özelliklerime artı katacak, bir şirket arıyorum...
  7. MY-Pİ

Makineden bilgisayara gecmek mantıklı mı olur yoksa saçma mı

Efendim yurt dışı düşünüyor musunuz? Eğer düşünüyorsanız şu videoyu izleyin.
  8. MY-Pİ

KLÜ Robot Kulübü

efendim merhabalar sizinle nasıl iletişime geçerim.
  9. MY-Pİ

projem var..yardım

KOSGEB in hibesinden yararlanabilirsin; yada melek yatırımcı. Linkedİn gibi sitelerde projen hakkında üstükapalı bilgi verip yatrımıcıların ilgisini çekebilrsiniz.
  10. MY-Pİ

Arabaya mini turbojet motoru bağlamak

Efendim peguout adlı aracınıza nasıl olur bilmem ama yakın tanıdığım bir yazılım mühendisi kendine bir adet arazi tipinde go kart benzeri birşey tasarlıyor. Kendiside aracın arka kısmına BATMOBİL'in arksaındaki gibi bir jet motoru kullanacak.İsterseniz bu konuyu ona sorabilirim.
  11. MY-Pİ

Arduino ile ayarlı okul zili projesi ile ilgili yardım lazım...

KOCAKUS bey merhabalar sizin bilgilerinizden faydalanmayı çok isterim.Acaba size nasıl ulaşabilirim?(ben Ankara'da oturuyorum.) tel no:05532721576 Ersin bey ilgi ve alakanızdan dolayı beni fazlasıyla berhudar ettiniz.Lakin bu projelerde eksikleri tamamlamak yerine Oğuzhan beyinde dediği gibi...
  12. MY-Pİ

Arduino ile ayarlı okul zili projesi ile ilgili yardım lazım...

Herkese merhabalar.Ben bir teknik lise öğrencisiyim okulumun 11.sınıf performans ödevi amfi devresiydi lakin bölüm hocalarım beni 1.seçtiklerinden ve diğer öğrencilerden daha farklı birşey yapmam gerektiğini söylediler.Benimde aklıma okulun eskimiş olan zil sistemini değiştirmek geldi.İlkolaarak...
Yukarı Alt