Arama Sonuçları

1. T

Blog

Kendimce bi blog actim yazilim ve arduino agirlikli inceleyip tavsiye verirseniz cok mutlu olurum. tahiralpay.blogspot.com.tr
  2. T

dairenin cevresi C=4d alani A=(3/4)d^2 dir

Bizim dersimize giren docentte yok oyle birsey dedi 1=0 ornegini verdi ispatlarsin ama yanlis yollardan
  3. T

mppt sstemler arastırma odevımdı ayrıca gunes enerjısıyle ılgılı bır arge projem var yanı...

mppt sstemler arastırma odevımdı ayrıca gunes enerjısıyle ılgılı bır arge projem var yanı yardımcı olmaya calısırım
  4. T

tahiralpay.blogspot.com.tr yorum ve dusuncelerınızı beklerım

tahiralpay.blogspot.com.tr yorum ve dusuncelerınızı beklerım
  5. T

dairenin cevresi C=4d alani A=(3/4)d^2 dir

bunu nerden cıkardın
  6. T

Arduino ve c++

Yorumunuz icin cok tesekkur ederim arduino egitimleri sifirdan anlatim o bolumun unuversitemizle alakasi yok c++ta ise kodlar sahsi kodlarim ve bazi yazilarim universite icin hazirladigim kodlar tavsiyenize uymaya calisicam tesekkur ederim eklememi istediginiz icerik veya akliniza gelen biseyler...
  7. T

12v güneş pili ve akü uyumu

Az gelir hocamla birlikte gunes enerjisi uzerine calismalar yurutuyoriz akunun voltaji hemen hemen gunes pilinin yarisi kadar olmali max verim icin
  8. T

Arduino ve c++

Odev icin kendime ait bir web site tasarladim dusunce ve goruslerinizi bildirirseniz cok mutlu olurum Sitem: tahiralpay.blogspot.com.tr
Yukarı Alt