Arama Sonuçları

1. S

Delik ve mil çapı toleransları için site önerisi

Table of Metric Hole Tolerances per. ISO 286 Chart Calculator | GD&T Tolerances - Engineers Edge Table of Metric Shaft Tolerances per. ISO 286 Chart Calculator | GD&T Tolerances | Geometric Tolerances | Engineers Edge Site çok başarılı büyük bir kolaylık tasarımla uğraşan veya fason iş yapan...
  2. S

Dolar sektörü sallıyor

Sadece malzeme almakla bitmiyor ki bide ortaya iş çıkartıyorsun sulaması taşlaması ayrı bir sıkıntı hadi malzemeyi aldın işi çıkarttın sulamasını taşlamasını yaptırdın müşteri gelip almıyor ki kitlenmiş durumdayız iş yapsan ayrı bir dert yapmasan ayrı bir dert bundan 1 hafta önce iş var çok...
  3. S

Dolar sektörü sallıyor

Malzemeciler malzeme satışlarını durdurmak üzereler dolar durmadan artıyor bayram arifesi salladı bayramdan sonra bu gidişat devam ederse bizleri zor günler bekliyor.
  4. S

solidworks orjin yönü sorunu

Ben 2016 sürümü kullanıyorum ürününüz lisanslı değilse eğer sürüm yükseltmenizi öneririm yeni gelen mekaniklerden uzak kalmamış olursunuz sorunuza gelirsek attığınız videoyu izledim ve aynı şekli elde ettim.Ama 2012 hiç kullanmadım ve sorununuza nasıl bir çözüm bulacağımı bilmiyorum . İyi günler...
  5. S

iyi akşamlar dilerim sanırım probleminizi şimdi daha iyi anladım ve sanırım çözümünü biliyorum resimde de alını ısrarla çizerek göstermeye çalıştığım bir yer var eğer resmi açabiliyorsanız sol alt köşede normali ters çevir diye bir seçenek göreceksiniz ona tıkladıktan sonra düzlemi atamayı...
  6. S

İyi günler dilerim sorununuzu okudum aslında bir sorun olarak da saymamak lazım, bence kullandığınız sürümün size vermiş olduğu tepki doğru. Düşündüğümüzde ön düzlemde çizim açtınız ve kapattınız burada x ekseni sağ tarafı y ekseni yukarı tarafı ve z eksenide sizi göstermektedir. üst düzlemden...
  7. S

Çok bildiğimden değil , zoru sevdiğimden

Çok bildiğimden değil , zoru sevdiğimden
Yukarı Alt