Arama Sonuçları

1. D

solidworks orjin yönü sorunu

birde en sonda oluşturulan düzleme dik bakınca sizin çizimde orjin noktası ekteki 2 nolu resimdeki gibi çizginin başındamı oluyor benim yaptığım çizimde 1 nolu resimdeki gibi oluyor doğrusu 2 nolu resimdeki gibi olması lazım
  2. D

videodaki çizim sw 2010 da yapılmış orda öyle bir seçenek yok ben sw 2012 kullanıyorum normali ters çevir diye bir seçenek yok sanırım sw ayarlarınla ilgili bir durum galiba normali ters çevir seçeneği olmadığı için takıldık orda bu normali ters çevir seçeneği çıkması için hangi ayarları yapmam...
  3. D

bu videodaki en sonda dik bakınca orjin noktası çizginin başına geliyor benim solidworks 2012 de çizdiğim çizimde orjin çizginin en soluna 1 nolu jpegdeki gibi geliyor ben 2 nolu jpeg resimdeki gibi yapmak istiyorum sanırım anlatabilmişimdir saygılarımla
  4. D

cevablarınız için teşekkür ederim 3 gündür bula uğraşıyorum çözemedim 1 nolu jpeg resmi benim çizdiğim resim 2 nolu resim eğitim videosundaki resim benim çizdiğim çizimde orjin noktası sonda gözüküyor 2 nolu resimdeki gibi orjin noktası çizginin başında olması lazım bir yerlerde hata...
  5. D

merhaba ön düzleme bir çizim açıp çizimi yapıyorum sonra çizimden çıkıyorum sonra üst düzleme paralel ters yönde bir düzleme çizim açıp dik baktığımda orjin yönü ters oluyor orjin yönü bu resimdeki gibi yapmak istiyorum ben sw 2012de çizdiğimde bu şekilde oluyor bu sorun nerden...
Yukarı Alt