Arama Sonuçları

1. U

ULUDAĞ MAKİNE Mİ? --- İTÜ İMALAT MI?

Merhaba Değerli Üyeler, Sorum çok açık ve konu hakkında bilgi sahibi olan mühendis/öğrencilerden yorumlarınızı bekliyorum. Nedenleri ile açıklamanız beni mutlu edecektir. İyi Günler
  2. U

Makine-Metalurji-Gemi-İmalat-Endüstri-Otomotiv Müh. Hangisini Tercih Etmeliyim?

Hocam, Gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisiği için görüşlerini alabilir miyim ? Aynı zamanda şunu sormak istiyorum, benim ingilizce seviyem kötü . Yüzde yüz ingilizce olan bir bölümde okumak beni ne derece zorlar? Elbet zor olacaktır ama bitirememe gibi bir durum yaşamam muhtemel midir...
  3. U

İmalat mühendisi bir makine mühendisi yetkinliğine sahip midir? Makine mühendisi gibi çalışabilir mi? Hocam İtü metalurji ve malzeme için düşünceleriniz neler ?
  4. U

Hocam düşüncelerin için teşekkür ederim. İtüde imalat okumak uludağda makine okumaktan daha avantajlı mıdır ? Hocam düşüncelerin için teşekkür ederim. İtüde imalat okumak uludağda makine okumaktan daha avantajlı mıdır ?
  5. U

Merhaba Değerli Üyeler, Öncelikle ben Kocaeli Üniversitesi 2 yıllık Makine bölümü mezunuyum. Dgsye girdim ve lisansa tamamlayacağım fakat bölümler ve üniversiteler arasında kararsız kaldım, düşüncelerinizi, tavsiyelerinizi merak ediyorum. Ankette üniversiteler ve kazanmamın muhtemel olduğu...
Yukarı Alt