Arama Sonuçları

1. S

merhabalar hocam algoritma dersine nasıl çalışmalıyım taktik ve tavsiyenizi bekliyorum...

merhabalar hocam algoritma dersine nasıl çalışmalıyım taktik ve tavsiyenizi bekliyorum... Teşekkür ederim
  2. S

algoritma için önerileriniz va mı? Nasıl çalışmalıyım lise gibi mi yani not tutmalı felan mı...

algoritma için önerileriniz va mı? Nasıl çalışmalıyım lise gibi mi yani not tutmalı felan mı yoksa sadece izlemek faydalı olur mu ?
  3. S

sağolun sorum kalmadıı

sağolun sorum kalmadıı
  4. S

Fırat Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Bende bu sene fırat üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünü kazandım bi kaç gündür okula gidip geliyorum hocalarımız bize sizleri devlet dairlerinde görmek istemiyoruz sizleri şirketlerde veya kendi şirketinin başında projesiyle beraber görmek istiyoruz. bize kaliteli bir eğitim...
  5. S

Teşekkür ederim uni ye bugun basladm tabi dersler yok bildiginiz gibi ingilizce icin sorum...

Teşekkür ederim uni ye bugun basladm tabi dersler yok bildiginiz gibi ingilizce icin sorum olucak interaktif ogrenme noktasında hangi uygulama ve hangi internet sitesi tavsiyeniz olur ? Teşekkür ederim
  6. S

Fırat Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz...

Fırat Üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlar varsa yardımcı olur musunuz? bir kaç sorum var
  7. S

Bilgisayar Mühendisliğinde Matematik Önemli mi?

Bende de tam tersi bir durum var bende matematik çok iyi ama ingilizce orta düzeyde merak ettiğim şey üniversite de ingilizce öğreniliyor mu ?
  8. S

Yeni bilgisayar mühendisliğini kazandım görüşleriniz ve fikirleriniz benim için değerli...

Yeni bilgisayar mühendisliğini kazandım görüşleriniz ve fikirleriniz benim için değerli olacaktır Teşekkür ederim.
Yukarı Alt