Arama Sonuçları

1. Hasan Dumanlı

ÇOK ACİL Yardım Ricasıdır. (Yarınki Termodinamik Sınavım İçin Soru Çözüm Ricası)

Yunus Çengelin çevirisini yaptığı Termodinamik kitabında bu tip soruları rahatlıkla bulabilirsin. Eğer kitap elinde mevcut değilse Harran üniversitesi termodinamik olarak Web taraması yaparsan bu konu ile ilgili çözülmüş soruların bulunduğu bir pdf mevcut.
  2. Hasan Dumanlı

mukavemet sorusu acil yardım hiçbir yerde bulamadım

Soruyu tipini bulmaktan çok konuya odaklanmanı rica edeceğim çok zor bir konu değil kardeşim
  3. Hasan Dumanlı

Dişliyi mil üzerine bağlayıp yataklamak

Dişlinin tasarıma göre yataklardan birine yakın olması önemlidir, böylelikle mil üzerinde önemli noktalardaki oluşacak momemtleri azaltmış oluruz. Mil ile dişli bağlantı tipleri Yekpare, sıkı geçme, kamalı bağlantı olabilir. Dişlinin taksimat çapı mil çapının 1.5 katından büyük ise ayrı...
  4. Hasan Dumanlı

Yoğun olduğumdan dolayı yardımcı olamayacağım

Yoğun olduğumdan dolayı yardımcı olamayacağım
  5. Hasan Dumanlı

Tavsiye Ve Önerileriniz

Kardeşim Merhaba Öncelikle çaba göstermem başarılı olacağının adımlarından biridir. Şu dönemde temel matematik dediğimiz konuları YouTubedan irdeleyip kaynaklardan faydalanarak bu konular ile ilgili soruları çözümlersen önemli bir adım atmış olursun. Önemli olan burada matematiğin dilini...
  6. Hasan Dumanlı

Mukavemet dersi

Mukavemet Soru Çözümleri - YouTube Buradaki sorulara bakman çözmene yardımcı olacaktır hocam Mukavemet - Mechanics of Materials - BKM Kitap Bu kitap da sana yardımcı olacaktır çok sayıda örnek var içerisinde
  7. Hasan Dumanlı

Makine Mühendisliği Öğrenmesi Gereken Programlar

Autocad ile başlasan iyi olur diye düşünmekteyim
  8. Hasan Dumanlı

Mukavemet kitap tavsiyesi

Bence Beer dostum
  9. Hasan Dumanlı

HP ve kW İlişkisi

İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum cevabını bulursan benide bilgilendirir misin?
  10. Hasan Dumanlı

Ölçme teknikleri

Bir ölçme de maksimum hassasiyet kalibre edilmiş ölçü aleti kullanarak mı yoksa abbe kuralına uyan ölçü aleti kullanılarak mı elde edilir
  11. Hasan Dumanlı

Statik Konu Anlatımı

Statik Dersleri Burada soru çözümleri var baya anlaşılır biçimde anlatılmış konuya çalıştıktan sonra bakabilirsin hibbeler in de bir statik kitabı var o da baya faydalı oluyor
  12. Hasan Dumanlı

Mukavemet Konusu Soru Çözümü

Ödev nedir tam olarak
  13. Hasan Dumanlı

Mukavemet&Dinamik

Dinamik ve mukavemet dersleri için hangi kitapları önerirsiniz acaba?
  14. Hasan Dumanlı

Seçmeli Ders Seçimi

Merhaba aslında bende bu dönemin başında seçmeli dersler hakkında başkalarına sorular sordum fakat aslında önemli olanın kendim için daha faydalı ve ilgimi çeken dersleri seçmek daha mantıklı geldi. Bu olayda biraz olsun hangi dala yoğunlaşacağıma karara vermeme yardımcı oldu aslında Ama...
  15. Hasan Dumanlı

Türbin ile kısılma vanası arasında fark nedir?

Genleşme valfı bende yeni öğrendim.Bu soru hakkıda istediğim bilgiye ulaştım.Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
  16. Hasan Dumanlı

Bir firmayı övmek için video yapmak

Haberleri olsa daha iyi olur kardeşim
  17. Hasan Dumanlı

18. Hasan Dumanlı

Statik Sorusu

Anlaşıldı abim sende haklısın bu konuda tembelliğe veriyoruz kendimizi
  19. Hasan Dumanlı

Statik Sorusu

Yukarı Alt