Arama Sonuçları

1. antigravity74100

Benimle kapalı sistem itkisi üzerinde tartışabilecek kapasitede kişiler arıyorum.

Benimle kapalı sistem itkisi üzerinde tartışabilecek kapasitede kişiler arıyorum.
  2. antigravity74100

Yedi yıllık çalışmalarımda ilerleme sağladım. Kapalı sistem itkisi tamamen gerçektir...

Yedi yıllık çalışmalarımda ilerleme sağladım. Kapalı sistem itkisi tamamen gerçektir. Tekerlekleri ile motor bağlantısı olmayan ve arkasından hava püskürtmeyen 425 gr ağırlıkta bir prototipi yerde yürütmeyi başardım. Şu anda uçan prototip çalışmalarım sürmektedir. Çalışmalarımı zor şartlar...
  3. antigravity74100

Kemal bey 45 yıllık hayalim olan antiyerçekimi motor sistemi üzerine çalışmalarım ve bir takım...

Kemal bey 45 yıllık hayalim olan antiyerçekimi motor sistemi üzerine çalışmalarım ve bir takım başarılarım var. Fakat oluşturduğum sistemin geliştirilmesi gerekiyor. Bu nedenle öncelikle çalışma sisteminin fizik üstatlarınca onaylanması ve mühendisler grubu ile geliştirilmesi gerekiyor. Kabul...
  4. antigravity74100

Mutlaka İzleyin Uzay İstasyonu Sahtekarlığı - "Fake ISS" Çok Önemli

Resmen kafayı yemiş bunlar yada tek amaçları bu videoyu bu tip şeylere inanlara satmak. Menfaat için her türlü yalan insanlar için elzem. Bu videoyu yapanlara ağzı bozuk bir kaç kelime söylemek isterdim fakat, kendime yakıştıramıyorum. İçeriğini bilsem izlemeye bile tenezzül etmezdim. Bu tip...
  5. antigravity74100

Işığı Maddeye Dönüştürmenin Yolu Sonunda Keşfedilmiş Olabilir!

Ben bu tip haberleri çok inandırıcı bulmuyorum, gerçekliği kanıtlanmış bir bilimsel gelişmenin gizli kalması mümkün değildir. Günümüze kadar gizlenmiş bir bilimsel başarı olmaması da bu duruma kanıttır.
  6. antigravity74100

Işığı Maddeye Dönüştürmenin Yolu Sonunda Keşfedilmiş Olabilir!

Ben her gün bilimsel gelişmeleri en az 10 ile 20 adet siteden takip ediyorum, böyle bir habere rastlamadım. Bu haberi paylaştığınız için tebrik ederim. Bu arada belirteyim şu an için bir bilim insanı olarak kabul edilmediğim halde (Gelecekte kabul edilme olasılığım var.), bilimin her dalı ile...
  7. antigravity74100

Bir de araştırma imkanınız olsa da drone motorlarının çalıştırılabilmesi konusunda yardımcı...

Bir de araştırma imkanınız olsa da drone motorlarının çalıştırılabilmesi konusunda yardımcı olabilseniz çok memnun olurum. Şu anda tek istediğim; drone motorlarını herhangi bir elektronik beyin benzeri bir parça kullanmaksızın direkt pile nasıl bağlayabiliriz?
  8. antigravity74100

Mücahit bey, yardımınız için teşekkür ederim. Ben bu konuda şu anda tüm insanlıktan önde...

Mücahit bey, yardımınız için teşekkür ederim. Ben bu konuda şu anda tüm insanlıktan önde ispatları başardım, tek sorun doğru tasarımı bulabilmekte. Çalışmalarım sürüyor ve en geç iki yıla kadar sonuçlandırabileceğime inanıyorum.
  9. antigravity74100

Bir drone motorunda üç adet kablo çıkışı var. Bu kabloların nasıl bağlanabileceği konusunda...

Bir drone motorunda üç adet kablo çıkışı var. Bu kabloların nasıl bağlanabileceği konusunda bilgisi olan arkadaşlara ihtiyacım var. Benim bilgim sadece iki adet kablo üzerine. Motorlarda normal olarak bir faz ve bir nötr çıkışı olur, üçüncü kablo neyi ifade ediyor?
  10. antigravity74100

İşimde başarılı olursam, sizin gibi bilgili ve zeki insanlarla çalışmak en büyük hedefim. Şu...

İşimde başarılı olursam, sizin gibi bilgili ve zeki insanlarla çalışmak en büyük hedefim. Şu anda sadece bilgi desteğine ihtiyacım var. Gelecek için akıl almaz hayallerim var. SEG sistemi videolarına Youtube'dan baktım. Sadece mıknatıs konusu ise bana yararlı olacağını düşünmüyorum...
  11. antigravity74100

4 adet drone motorunu çalışır duruma getirebilmek için kimlerden teknik yardım alabileceğim...

4 adet drone motorunu çalışır duruma getirebilmek için kimlerden teknik yardım alabileceğim konusunda bilgili kişilere nasıl ulaşırım?
  12. antigravity74100

4 adet drone motorunu çalışır duruma getirebilmek için kimlerden teknik yardım alabileceğim...

4 adet drone motorunu çalışır duruma getirebilmek için kimlerden teknik yardım alabileceğim konusunda bilgisi olanlar var mı?
  13. antigravity74100

Ben şu anda yer çekimini yenme projesi üzerine çalışıyorum. Geleceğin uzay araçları elektrik...

Ben şu anda yer çekimini yenme projesi üzerine çalışıyorum. Geleceğin uzay araçları elektrik motorları ve nükleer enerji ile hareket edecek. Bu konuda biraz yol aldım fakat kesin sonuçlara ne zaman ulaşabilirim bilmiyorum. Günümüzdeki fizik bilgilerine göre imkansız görünen bir hayalle...
  14. antigravity74100

Ben şu anda yer çekimini yenme projesi üzerine çalışıyorum. Geleceğin uzay araçları elektrik...

Ben şu anda yer çekimini yenme projesi üzerine çalışıyorum. Geleceğin uzay araçları elektrik motorları ve nükleer enerji ile hareket edecek. Bu konuda biraz yol aldım fakat kesin sonuçlara ne zaman ulaşabilirim bilmiyorum. Günümüzdeki fizik bilgilerine göre imkansız görünen bir hayalle...
  15. antigravity74100

Evet benim yapmak istediğimi anlamışsınız. Günümüzdeki kullanılan materyaller yerine daha hafif...

Evet benim yapmak istediğimi anlamışsınız. Günümüzdeki kullanılan materyaller yerine daha hafif materyaller kullanıp, güçlü elektromıknatıs oluşturabilsek daha büyük iş kapasitesi elde edebiliriz. Benim sorunum bu. Bilginiz için teşekkür ederim.
  16. antigravity74100

Bakır kablo sarımı yerine kullanılarak, fiber optik kablo sarımından, çok güçlü bir lazer ışını...

Bakır kablo sarımı yerine kullanılarak, fiber optik kablo sarımından, çok güçlü bir lazer ışını dolaştırırsak manyetizma elde edilebilir mi?
Yukarı Alt