Arama Sonuçları

1. K

Savunma Sanayinde çalışmak için öneriler yardımlarınızı bekliyorum

Öncelikle yazımı okuyup yardım eden abilerime ablalarıma şimdiden teşekkür ederek yazıma başlıyorum . Ben 12.Sınıf öğrencisiyim (Anadolu Lisesi) 10.sınıftan bu yana arduino gibi hobilerim var kendi çapımda projeler yapmayı seviyorum en sevdiğim şey ise insansız sistemler yani uzaktan komuta...
  2. K

mühendislikten soğudum net...

mühendislik okuyacaklara tavsiyeler BU YAZILARI OKUYUNCA GERÇEKTEN DE SOĞUDUM Türkiye'De gerçekten de bir gelecek garantinizin olmadığı bir meslek seçmek gerçekten doğru mu
  3. K

SAVUNMA SANAYİNDE MÜHENDİS OLMAK

Merhabalar, ben 12.sınıf öğrencisiyim kendi çapımda arduino ile işte otomatik sulama sistemi çizgi izleyen robot vs.. yapmaya ilgi duyuyorum ( kodların büyük bir kısmını malesef kopyala yapıştır ile yapıyorum) onun dışında aslında en büyük ilgi alanım İHA'lar ama bütçem olmadığı için Çin'Den...
  4. K

Elektrik Elektronik Mühendisinin Bilmesi Gereken Programlar

Abilerim ablalarim nasip olursa elektrik elektronik mühendisliği olmayı istiyorum ve şimdiden bir kaç programlama dili öğrenip ilerde daha rahat etmek istiyorum başlangıç olarak hangi dili önerirsiniz
  5. K

Her mühendisliğe zor denilmesi

Abi ben mekatronik mühendisliği okumayi düşünüyordum işte bazı mühendislik forumlarında yazılar felan okudum çok zor mezun olunca ne yapacağını bilmiyorsun iş bulamuyorsun git elektrik elektronik oku felan yazıyorlar sonra gittim elektrik elektronik mühendisliği hakkında arama yaptım Gine millet...
  6. K

Mekatronik Mühendisliği mi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi?

ben mekatronik mühendisliği okumayi düşünüyordum işte bazı mühendislik forumlarında yazılar felan okudum çok zor mezun olunca ne yapacağını bilmiyorsun iş bulamuyorsun git elektrik elektronik oku felan yazıyorlar sonra gittim elektrik elektronik mühendisliği hakkında arama yaptım Gine millet...
  7. K

Kocaeli Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

Abilerim Ablalarim ben mekatronik mühendisliği hedefliyorum fakat hangi üniversite daha yararlı olur karar veremedim ve İstanbul gibi biyerde üniversite okumak istemiyorum İstanbul haricindeki onerebileceginiz eğitimi iyi okuldan sonra kolay meslek sahibi olabilecegimiz bir üni söyler misiniz
Yukarı Alt