Arama Sonuçları

1. Furkan Bayram

ERP SAP

Yasal olarak böyle bir şey mümkün değil, eğitim videoları izleyerek en azından arayüze hakim olabilirsiniz.
  2. Furkan Bayram

MTOK Nedir, MTOK Bölümleri

Sen kayıt yaptirdiktan sonra dava acilirsa seni ilgilendirmez çünkü kazanılmış hakkin var.Fakat burasi Türkiye
  3. Furkan Bayram

Özel mesajla görüşelim hocam

Özel mesajla görüşelim hocam
  4. Furkan Bayram

Makine Mühendisliği Staj Yerleri

Staj türün ne olacak ? İçeriğiyle birlikte paylaşırsan sevinirim hocam.
  5. Furkan Bayram

Bisikletlere motorsuz taşıtlar vergisi geliyor

Beklenilmeyecek bir hareket değil sonuçta :)
  6. Furkan Bayram

Eğitim Sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Verebileceğim cevap "hangi eğitim ve hani sistemden bahsediyoruz ?" şeklinde olmaktan ileri gidemiyor maalesef.
  7. Furkan Bayram

iş fıkrı

Değerlendirilebilir.
  8. Furkan Bayram

Fırat Üniversitesindeki kulüp kurmayla ilgili ortak bir çalışma gerçekleştirebiliriz hocam.

Fırat Üniversitesindeki kulüp kurmayla ilgili ortak bir çalışma gerçekleştirebiliriz hocam.
  9. Furkan Bayram

baz istasyonu yada gsm operatörlerinin çekim alanını artırmak

Eskilerin kullandığı yöntemler var aslında,onların üzerinden geliştirmeye gidebilirsin hocam
  10. Furkan Bayram

Eski arabadan su motoru yapımı

Hocam ne kadarlık bir güce ihtiyacınız var takribi olarak söyleyebilir misiniz ? Verim ve fiyat/performans karşılaştırmasında eski bir araba motoru ne kadar işinizi görür ?
  11. Furkan Bayram

Üstten Ders Alma

Akışkanlar mekaniği diğerlerine nazaran daha hafiftir.Isı transferi-Makine teorisi ve Makine elemanları diye de sıralamayı devam ettirebiliriz.
  12. Furkan Bayram

Osmanlı'dan Aldığı Yardımı Unutamayan Güzel Ülke İrlanda

Her cümlesinde tüylerim diken diken oldu.Paylaşım için gerçekten çok teşekkürler.
  13. Furkan Bayram

ingilizce eğitim dili hakkında

Hocam şöyle ki , %30 ' luk sistemde mesela bir dönemde 10 adet ders alıyorsanız 3 tanesi İngilizce oluyor,%100'lükte ise tamamı.Umarım bunu sormak istediniz.
  14. Furkan Bayram

ingilizce eğitim dili hakkında

Soruyu biraz daha açar mısın hocam ?
  15. Furkan Bayram

Mekanik titreşimler

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü hocası Yrd. Doç Zeki KIRAL ' ın Mekanik titreşimler notudur hocam. http://kisi.deu.edu.tr/zeki.kiral/Mekanik_Titresimler_Ders_Notlar%C4%B1_Zeki_K%C4%B1ral.pdf
  16. Furkan Bayram

mühendis için 2.öğretim avantaj mı yoksa dez avantaj mıdır

2.Öğretim denilen olay da derslerini sabah değil de akşam saatinde almandır ve bölümüne göre de dönemlik bir harç parası yatırman tabiki :)
  17. Furkan Bayram

Sıralamam 80bin elektrik-elektronik müh. istiyorum.

Karabük üni. hakkında bir takım bilgiye sahibim ve kesinlikle tavsiye etmiyorum hocam :) Hocalarının gereksiz egoları,yaz okulunu fırsata çevirmeleri,ezberci sisteme dayatmaları gibi bir takım şeyler.
  18. Furkan Bayram

1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

Hayat sizin hayatınız,bunu gözönünde bulundurarak yaşarsanız size çok faydası olacaktır.
  19. Furkan Bayram

1. sınıfta 3.5 ortalama yapmak için bu yaz ne yapayım arkadaşlar :) yardım

Her 1.sınıf üniversite öğrencisinin planladığı şeydir :) Üniversite ayrımı yapmadan kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim hocam,ama illaki 3.5 ortalama yapıp geçeceğim diyorsanız da yazın atabildiğiniz kadar stresinizi atın ve eğitim süresi boyunca derslere özen gösterin.
  20. Furkan Bayram

mezuniyet öncesi kişisel gelişim

Forumdaki konularda araştırma yaparsanız istemediğiniz kadar öneri bulabilirsin hocam (: Saygılarımla
Yukarı Alt