Arama Sonuçları

1. Y

ADO.NET Yardım

Üye(ID,ad,soyad,adres,dogumtarihi,dogumyeri,telefon,kitaphaksayisi,iade süresi) Kitap(ID,ad,yayınyılı,yazar,durum) Takip(ID,uyeID,kitapID,alımtarihi,iadetarihi) Bir kütüphane otomasyonu için üyeler ödünç kitap almak istediklerinde yukardaki tablolar kullanılarak,uygun şekilde kontrolleri...
  2. Y

Hologram Teknolojisi

Merhaba hologram teknolojisi yapım aşamasıyla ilgili internette işime yarayacak yeterli bilgi bulamadım. Hologram üretilmesi için gerekli olan malzemeler nelerdir, nasıl yapılır, hologram baskı içine saklanmış resmin görülebilmesi için kullanılan lazerlerin özellikleri ne olması...
  3. Y

Yazılım Proje Örneği

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim yazılım projesi adında bir proje yapmam gerekiyor. Düşünüyorum aklıma güzel bir proje gelmiyor. Fikri olan, "keşke birileri şunu yapsa" diyen, "süper fikrim var ama programlama bilmiyorum" diyen herkesten fikirlerini alabilirim. Genel...
  4. Y

İşyeri Eğitimi Yardım

Merhabalar, 4.sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Bu sene 2.dönem boyunca bir yazılım firmasında işyeri egitimi yapmam gerekiyor. İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde işyeri eğitimi yapabileceğim bildiğiniz firmalar var mı ? Hangi firmalara başvuru yapabilirim öneri verebilir misiniz ?
  5. Y

Mezunlara Destek

Çok teşekkür ederim linkleri takip edeceğim.
  6. Y

Mezunlara Destek

İlginiz için teşekkür ederim. Saolasınız.
  7. Y

Mezunlara Destek

Hibe destekleri, teknogirişim programları gibi
  8. Y

Mezunlara Destek

Merhabalar, mezun olmadan veya mezun olduktan sonra alınabilecek destekler nelerdir bilginiz var mı ?
  9. Y

Mvc

Mvc ye yeni başladım Başlangıç için mvc ile ilgili yapılabilecek proje önerisi olan var mı?
  10. Y

Mesafe bazlı yolkart ücretlendirme sistemi

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.İhtiyaç halinde mail atarız.
  11. Y

Sn Kemal Okur dediğiniz gibi de olabilir fakat bir kaza durumunda veya başka bir aksilik çıktığında durak arası mesafe süresi artabilir buda karttan çekilecek para miktarını arttırır. Labview hakkında bir bilgimiz yok. Yalnızca labview ile programlama kısmını halledebilir miyiz?
  12. Y

Çok güzel söylüyorsunuz fakat bizim elimizde ardunio malzemeleri ve RFID malzemeleri bulunuyor. Elimizde bulunan malzemelerle projemizi yapmayı düşünmüştük. Projeyi ardunio ve sql kullanarak yapabilir miyiz?
  13. Y

Breadbord üzerinde ledler kullanarak tasarlayacağız devreyi. Her led bir durak ismini temsil edecek şekilde olacak. RFID kart , RFID okuyucuya okutulacak okutulan duraktaki led yanacak aynı zamanda durak bilgisi veritabanına kaydedilecek. En uzun yol ücreti karttan çekilecek. İnerken de tekrar...
  14. Y

Programlaması yapılıp programın çalıştığını gösteren minyatür bir devre de eklenecek.
  15. Y

Merhabalar Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Mesafe bazlı yolkart ücretlendirme sistemi yapacağım. Bu sistemde örneğin tramvay için, ilk binildiğinde yolkart basılacak ve basıldığında maximum ücret(en uzun mesafe ücreti) kadar yolkarttan ücret çekilecek sonra binilen durak ismi sistemde...
Yukarı Alt