Arama Sonuçları

1. Ahmet Başlık

YouTube kanalı açtım - Fikirleriniz

Sevgili dostlar , Çok boş zamanım olduğu için youtube üzerinden bir mobil oyun ve uygulama tanıtım kanalı açtım . Kanal adı Mobil Kaşif Abone olursanız sevinirim . Beni takip edip yorum atmanız çok sevindirir. Desteğiniz sayesinde büyüyeceğim inşallah
  2. Ahmet Başlık

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.Yarıyıl - Fizik 1 Dersi Hakkında

Öncelikle şunu söylemek istiyorum arkadaşlar.Fizik 1 dersinde genellikle 5 ders olur ve 3'ü sınıf ortamında 2'si de laboratuvar ortamında işlenir Dersin Amacı ; Öğrencilere mühendislik eğitiminde gerekli olan temel mekanik, statik ve dinamik alt yapısının kazandırılması Dersin İçeriği ...
  3. Ahmet Başlık

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.Yarıyıl - İngilizce Dersi Hakkında

Merhaba arkadaşlar Bu konumda Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyanların ilk dönem alacağı İngilizce dersinin detaylı içeriği bulunmakta. Bu dersin yardımcıları genellikle Araştırma Görevlileri olurlar. Dersin Amacı ; Bu ders ile öğrencilerin, "European Language Portfolio Global Scale" B1...
  4. Ahmet Başlık

Bilişim Sistemleri Mühendisliği 1.Yarıyıl Ders Planı

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle şunu söylemek istiyorum bu dersler Bilişim Sistemleri Mühendisliği okuyup 1.Yarıyıl Döneminde verilen derslerdir. Genellikle çoğu üniversitede aynıdır. Derslerin hepsinin içeriğini teker teker ayrı ayrı konularda açıklayacağım arkadaşlar. Bu konuda sadece...
Yukarı Alt