Arama Sonuçları

1. Mutlu27

3ds max ya da arduino tercihi

Merhabalar sevgili mühendis beyinler ailem ; yine aradığım cevabı bulamadığım için sizlerden fikir almak istedim.Bir makina mühendisi adayı olarak fikrinizi bekliyorum. Şuan önümde iki tane ücretsiz kurs seçeneği var ikisi de aynı zamanlarda. Arduino 'nun 56 saatlik sertifikalı eğitimi 3ds Max...
  2. Mutlu27

İngilizce Anlayamama Problemi

Konu başlığım biraz saçma ama başka yazıcak bi yerim yok ; Ben Gaziantep Üniversitesi Makina Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim hazırlık yeni bitti.Dersler %100 ingilizce olduğundan hiç bir şey anlamıyorum daha önce bu bölümü ingilizce okumuş biri varsa eğer önerilerini bekliyorum Önce Türkçe...
  3. Mutlu27

AutoCAD ve SOLIDWORKS PC uyumluluğu

Merhabalar öncelikle bu yıl makine mühendisliği 1. sınıf oldum. Bilgisayarımı değiştiricek durumum yok. Sizden ricam AutoCAD ve SOLIDWORKS'un hangi sürümü bilgisayarımda daha iyi çalışır ? Bilgisayarımın özellikleri ; SAMSUNG RV509 win7 x64 intel pentium P6100 2.00 ghz 3 GB RAM 300 GB HDD intel...
  4. Mutlu27

Arduino ve makine mühendisliği

Merhabalar Ben makine mühendisi adayıyım.Arduino'ya merak saldım ve sizce makine mühendisi adayı olarak arduino öğrenmeli miyim ?
  5. Mutlu27

Nanoteknoloji Mühendisliği??

Türkiye'de 2 üniversitede olan bir bölüm Sizce de önü açık bir bölüm değil mi ? Bi 5 yıl sonrasını düşünürsek? Popüler bi meslek değil tavsiyelerinizi alabilir miyim ?
  6. Mutlu27

Fizik?

Fiziğe nasıl çalışılır taktiklerinizi bekliyorum :):D
  7. Mutlu27

İnşaat Mühendisliği mi Elektrik Elektronik Mühendisliği mi?

Ben Gaziantep'te mühendislik okumak istiyorum ve çok kararsız kaldım. Sizce geleceği ve iş imkanlarını düşünerek uçak mühendisliği mi inşaat mühendisliği mi yoksa elektrik-elektronik mühendisliği mi tercih etmeliyim ? Cevaplarınızı bekliyorum...
Yukarı Alt