Arama Sonuçları

1. P

Rusya`da Burslu Nükleer Mühendislik Eğitimi - Akkuyu Projesi

kafanı duvarlara vurmana gerek yok zaten üniversitede olmadığın için gidebilme ihtimalin yoktu. ayrıca evet seneye de alım olacaktır muhtemelen, tabii bu sene bir mühendislik kazanman şart başvurabilmek için.
  2. P

Kesin kayıtlar ne zaman gerçekleşir, takvim nasıl olur sizce? Bir de şunu sormak istiyorum programdan bir sebepten dolayı ayrılırsanız ödenecek tazminat orda kaldığınız yıla göre mi hesaplanıyor yoksa 6.5 yıl size harcanması planlanan tüm tazminatı mı ödemek gerekiyor?
  3. P

Yani yüzde 0 demek istemedim çünkü öngörülemeyen durumlar olabilir diye. Mülakatta da bunu belirtmeye çalışmıştım aslında. Onlara tam olarak dediğim şey gelmeye kararlıyım ancak öngürelemeyen durumları hesaba katarsak 3-5 arası şeklindeydi.Ama bunu bir şüphe olarak algılayacakları endişesi oldu...
  4. P

Oğuzhan bey hem size hem de mülakata katılanlara bir soru sormak istiyorum. Seçilirseniz gelmeme ihtimaliniz kaç dediklerinde cevabınız yüzde kaç oldu? Ben gelmeme olasılığıma %3-5 arası dedim, ama acaba kafamda soru işaretleri olduğuna dair bir şüpheye mi kapılırlar?Fikirleriniz nedir?
  5. P

Merhaba mülakatlar bugün gerçekleştirildi. sizin bahsettiğiniz tarzda sorular geldi mülakatta. yalnız çok kısa sürdü bu sürede ne kadar sağlıklı bir değerlendirme yapabilirler emin değilim. sizin zamanınızda mülakattan sonra kaç gün içinde açıklanmıştı sonuçlar?
  6. P

merhaba yurt şartları nasıl acaba ortak mutfaklarda yemek yapılıyormuş sanırım. sorun olmuyor mu bu şekilde yemek ve bulaşık işleri. ayrıca obninskte hazırlık sınıfı okunuyor hazırlığı geçtiğimizde ise eğitimi moskovada alıyoruz şeklinde bir şey okumuştum sanki. eğer öyleyse yeni yurda mı...
  7. P

ben şunu sormak istiyorum; oraya dair yaşadığınız en büyük hayal kırıklığı ve sizi en çok memnun eden veya heyecanlandıran durum ya da olay nedir? Şunu da sormak isterim, programa dahil edilen öğrencilerden mümkün olduğu kadar küçük yaşta olanların seçilmesi şeklinde bir politikası var mı sizce...
Yukarı Alt