Arama Sonuçları

1. Oğuzhan-

Nükleer santraller gerekli mi?

Tek taraflı düşündüğün sürece hepsi boş ve hep tek taraflı düşüneceksin bu yüzden ettiğin zahmete bile değmez bununla ilgili 3-4 kitap okudum zararları ve yararları hakkında bilgiliyim VE DAHA FAZLASI SADECE KİTAPLARDAN İBARET DEĞİL. Yazdığın yazılar tamamen fos bilgilerden oluşma... İsterdimki...
  2. Oğuzhan-

Evren Uzaylı Tasarımı Bir Bilgisayar Simülasyonu mu?

Hehehe bence güzel bir teori :) Tek tarafdan düşünen *obazlar için değil tabiki...
  3. Oğuzhan-

Yalan bilgi değil ama nükkler santral için harcanan para ile rügar trubuni için harcanan parayıda yazarmısınız acaba? Sizin dediğiniz gibi olursa her evin catısına-duvarlarınada güneş paneline döşerdek elektirik ihtiyacımızı karşılarız tabi bu binanın fiyatına denk olur ve siz zengin bir ülkede...
  4. Oğuzhan-

Efendim ben gittim sordum çatılara kurulan paneller için aylık 100 lira ödüyen bir ev için 15bin lira sadece panel fiyatı birde ev için ayrı bir şebeke döşemek gerekiyor öyle direk panelden gelen elektiriği kullanamıyoruz onun içinde 7bin tl tebrik ederim artık aylık 100 lira ödüyen bir evin...
  5. Oğuzhan-

Akdeniz plastik çöplüğüne dönüşüyor

Bununla ilgili bir belgesel izlemiştim gerçekten kötü bir durum özellikle göçebe kuşlar sırf bu şeyleri yedikleri için boğulup ölüyorlardı. Uzun vaadede çok sorun çıkarıcağını düşünüyorum.
  6. Oğuzhan-

Amerikan doları neden değerlendi?

Bence bu cocacola-fanta olayı abartılıyor yok israil'e gidiyormuşta yahudiler kullanıyormuşta herkez bilir borsanın az çok ne olduğunu şimdi ben gidip parayı basıp hisse alınca bütün para türkiyeye gelmiş olmuyor elbet...
  7. Oğuzhan-

Japonlardan Çığır Açan Kablosuz Enerji Buluşu

Zamanında Nikola TESLA yapmıştı bu araştırmaları ama hiç fırsat verilmedi adama kötü bir şekilde otel odasında ölü bulundu garibim...
  8. Oğuzhan-

Efendim siz kendinizi 1 yıl boyunca yaz mevsimini yaşayan bir ülkede sandınız herhalde? Güneş enerjisinden ürettiğimiz elektirik ile sadece evimizin lamba-bulaşık-çamaşır makinesi ihtiyaçlarını zor karşılarız bugün şimdiki maliyeti ile 100 lira elektirik faturası veren bir kişinin evine güneş...
Yukarı Alt