Arama Sonuçları

1. T

1. BM WEB Sayfası konu önerisi

Tanıtım, bilgilendirme amaçlı bir konunun web sayfası şeklinde hazırlanması istenmektedir. Bir spor dalı, bir yer, bir ürün, bir meslek vb. tanıtımı olabilir. Konu seçmede sıkıntı yaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz?? Şimdiden teşekkürler.
  2. T

Büyük sıkıntım

arkadaşlar abiler ablalar tekirdağ namık kemal üniversitesi bilgisayar mühendisliği ikinci öğretim de okuyorum ilk senem. Neyse konuya geliyim ben burayı hiç sevmedim bulunduğum yer olarak okuldaki hocalar olarak içime sinmedi kaydımı dondurup evime geri dönüş yapıp sınava hazırlanmak istiyorum...
  3. T

İÖ bilgisayar mühendisliği kazandım ingilizce sorunu yardımcı olun

bu sene pc müh. kazandım ama gideceğim yerin ingilizce hazırlığı yok galiba sizce kendi başıma ingilizceyi halledebilirmiyim veya farklı yollarla öğrenenebilirmiyim? yardımcı olursanız sevinirim
  4. T

Elektrik Elektronik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

merhabalar. ben bu sene Allah izin verirse elektrik elektronik mühendisliği okuyacağım ve bunla ilgili yazınızı okudum ve gördüğüm kadarıyla bazı şeyler gerektiğini gördüm misal gömülü sistem yazıda da var zaten programcılık vb. ben bunları in ternette araştırdım bi çok bilgi edindim ama bu...
Yukarı Alt