Arama Sonuçları

1. Oğuzhan Akış

Rusya`da Burslu Nükleer Mühendislik Eğitimi - Akkuyu Projesi

Akkuyu Mersin'in Gülnar ilçesinin Büyükeceli köyünde ve bende Büyükeceliliyim bizim oralarda şimdiye kadar 5.2 yi geçen deprem olmadı ayrıca nükleer santral 9.0 a kadar dayanıyor.Bizim çevremizde de çokça felaket tellalı var laflarına bakmayın.
  2. Oğuzhan Akış

Bülent Ecevit Üniversitesi Hazırlık Sınıfı

Sanırım kayıt da sana soracaklar Bosna Hersekte hazırlık okumak istiyormusun diye.İsteğe bağlı zaten Bosna Hersekte hazırlık okumanın manası yok, istemiyorum der geçersin ama yinede iyi bilen arkadaş varsa oda cevap yazsın.Ben önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.
  3. Oğuzhan Akış

Sakarya Üniversitesi - Makine Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Sakarya üni bana kalırsa Pamukkale den daha iyibir seçim olur üni olarak.Ayrıca şehir olarak daha gelişmiş bir şehir ve üretim merkezlerinede çok yakın.Şehir olarakta bak bence Mühendislik istiyorsan şehrin sanayisine de bakman da yarar var:)
  4. Oğuzhan Akış

Bir mühendisin kendi işini kurması?

makine mühendisi olup doğalgazcı olabilirsin makine mühendisleri doğalgaz bayi açma yetkisine sahip Doğalgaz İç Tesisat Mühendis Yeterlilik belgesi alırsan bayi açabilirsin:)
  5. Oğuzhan Akış

Rusya`da Burslu Nükleer Mühendislik Eğitimi - Akkuyu Projesi

başvurmak için mühendislik okumaya gerek yok benim kuzenim istatistik okuyor hatta mülakatları da geçti bu yaz gidecek sanırım sadece matematik görmek yetiyormuş
  6. Oğuzhan Akış

Harddisk Motoru Nasıl Çalışır?

HDDler temel olarak aynı yapıdadır.Bilgilerin yazıldığı ve okunduğu cd benzeri plaka,okuma-yazma kafaları,bu kafaları hareket ettiren mini elektrik motorları ve diski kontrol eden kontrol kartları bulunur yani mekanik bir sistemi vardır.Ancak Hddlerin SSDlerin ucuzlaması ve kolay elde edilir...
  7. Oğuzhan Akış

Zaman - Madde

Yani biz şuan hem geçmişimizi, hem bu anı, hem geleceği yaşıyoruz öylemi acaba :) Öyleyse bu dejavu olayıyla baya bağlantılı oluyor :)
  8. Oğuzhan Akış

Elektrik Elektronik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Öncelikle programlamaya çok basit düzeyden başlıyorsunuz.Komutları falan giriyorsunuz basit sistemler kuruyorsunuz ilerleyen zamanlarda aşamalı olarak zorlaşacaktır.İkincisi işinize yarıyacak şeyleri öğrenmek istediğiniz sürece üstesinden kolaylıkla gelirsiniz.Zaten hiç bilgi sahibi olmadığınız...
  9. Oğuzhan Akış

Yeni Mühendis . . .

Yeni Mühendis . . .
  10. Oğuzhan Akış

Yeni Beyin . . .

Yeni Beyin . . .
Yukarı Alt