Arama Sonuçları

1. B

Sınıflandırma Algoritmalarının Mantığı Hakkında

Merhaba, Sınıflandırma algoritmaları ile ilgili genel bir sorum var. Aşağıda yazacağım iki durumdan hangisi daha yüksek doğruluk verir sizce? Fikirleriniz nedir? Sonuç sınıflandırma algoritmalarına göre değişir mi? 1) Büyük bir veri setim var. İçerisinde A B C D E classları içeriyor. Bununla...
  2. B

Yuksek lisansin yaninda kod yazarak para kazanmak

yorumunuzu merak ediyorum fakat unuttunuz sanirim
  3. B

Gazide endüstri mühendisliği mi yoksa iytede bilgisayar mühendisliği mi

Biraz da hangi meslegi yapmak istedigine bagli aslinda :) Gercekten isteklerine gore hareket etmelisin, ilerde kendini nerde hayal ettigine cok bagli :) Ayni ikilem arasinda kalan biri olarak ben yillar once bilgisayardan yana kullandim tercihimi. Kendi adima iyi ki dedim, cunku endustri muh...
  4. B

ben biraz daha arastirayim, hatta buldugum bilgileri de konu devaminda paylasayim, baskalarinin da belki isine yarar. Fikirler geliyor az cok :) Kafamda birkac sey var, ama baslangic icin sanirim applet ile deneyecegim. Olmazsa dediginiz yontemlere de bir basvururum.
  5. B

Oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim. Adsense uzerinden gelir saglamak pek cazip gelmiyor. Mobil app olabilir fakat denemedigim bir alan ve cok ilgim oldugu soylenemez (baska cozum bulmazsam yine deneyebilirim, hem birseyler ogrenmis olurum). Aracilik yapan siteler hakkinda biraz bilgi...
  6. B

Merhaba arkadaslar, Bilgisayar muhendisliginden bu sene mezun oldum. Hayatima akadamik olarak devam etmek istiyorum. Yuksege basladim fakat en azindan harclik olabilecek kadar paraya ihtiyacim var. Bir sirkete part time girmek su an icin pek cazip gelmiyor (not: yuksek lisansimi ihmal etmek...
  7. B

Arduino Ödüllü Programlama Bilgisi Testi

Ben de yarışmaya katılacağım
Yukarı Alt