Arama Sonuçları

1. Emre Yavaş

Hangi Mühendisliği Seçmeliyim

Çok teşekkür ederim. Benim de ilgim çekti ama tercihimi yapmıştım. Belki üstüne okurken denerim şansımı
  2. Emre Yavaş

üniversite için bilgi

Ben de bu yıl kazandım. Sabancı Üniversitesi'ndeyim gelecek yıllarda mekatronik düşünebilirim. Ama bence senin derslere öncelik vermen gerekir şu an. Özellikle de matematik de açığın çok ise ona yüklen. Mekatronik için ise ben de şüpheliyim ne iş yapabilirim bilmiyorum.
  3. Emre Yavaş

Cevabınız için teşekkür ederim. Elbette hepsinde çalışmam ve kendimi geliştirmem gerekecek. Peki kontrol ve otomasyonu biraz daha anlatabilir misiniz ?
  4. Emre Yavaş

Teşekkür ederim. Okulun dayatmasından ziyade; ben de okul yüzünden mekanikten soğudum aslında çok severdim ama artık sevebilirmiyim bilmiyorum.
  5. Emre Yavaş

Çok teşekkür ediyorum. Sanırım Sabancı Üniversitesi'ni seçeceğim imkanları oldukça güzel ve farklı.
  6. Emre Yavaş

Çok teşekkür ederim cevaplayanlara. Peki mühendisliklerden hangisine yönelmem gerektiği konusunda yardımcı olabilirmisiniz ?
  7. Emre Yavaş

Ya benim asıl sormak istediğim aslında mühendislik dallarının farkı. Teknoloji geliştikçe hepsi birbirine yaklaşıyor biliyorum. Fakat mesela "Neye ilgim varsa endüstri yazmalıyım ya da neye ilgim varsa bilgisayar yazmalıyım" gibi. Yardımcı olacakları bekliyorum, teşekkürler sana da
  8. Emre Yavaş

Erbakır Fen Lisesi'nden mezun oldum, sıralamam 12.400. Sizce hangi mühendislik dalını ve hangi üniversiteyi seçmeliyim ?
Yukarı Alt