Arama Sonuçları

1. polat

ingilizce pdf veya word dosyasısını Türkçeye çevirmek

tüm pdf dosyasını çevirmek istiyorum, bu olmuyorsa enazından tıkladığım kelimeyi çevirmek istiyorum.
  2. polat

ingilizce pdf veya word dosyasısını Türkçeye çevirmek

Elimde kaynak bir inglizce pdf var fakat bir türlü türkçeye çeviri yapamadım. Bana bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz.
  3. polat

scada

scada hakkında bilgi veya dökumanı olan arkadaşlar mı
  4. polat

fiber optik haberlesme agi

karayollarindaki fiber optik haberlesme hakkindda bilgisi olan var mi! bu konu hakkinda yapilmis ornek proje gosterebilen.
  5. polat

Uçak Mühendisliğimi Makine Mühendisliği mi

benim de görüşüm uçak mühendisliğini tercih etmendir.Çünkü ülkemizin genç ve dinamik teknisyen ve mühendise ihtiyacı var. İstersen araştırabilirsin, UTED dergisi var oradan da bilgi edine bilirsin.
  6. polat

CV nasıl hazırlanır

teşekkür ederim...
  7. polat

CV nasıl hazırlanır

Selam arkadaşlar bana cv hazırlama konusunda yardımcı olabilir misiniz.
  8. polat

12.RLC Günleri

teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için .... :)
  9. polat

havacılık lisesi

havacılık liselerinden önericeğeniz eğitimi güzel lise var mı yardımcı olur musunuz..
  10. polat

12.RLC Günleri

ben kayıt yapdım orada konaklama diye bi kutucuk vardı onuda işaretledim de üniversite dışarıdan gelenlere konaklama yeri de sağlıyor mu yada o kanaklama ne anlama geliyor
  11. polat

12.RLC Günleri

ben m.y.o okulu okuyorum katılabilir miyim
  12. polat

Dalgalardan elektrik nasıl üretilir

Dalga Enerjisi İle Elektrik Üretimi Fosil yakıtların giderek tükenmesiyle ve çevreye olan zararlarından dolayı yenilebilir enerji arayışları giderek artmaktadır. Dünyamızın yeni yeni geliştirilen bir diğer enerji kaynağı dalga enerjisidir. Dalga enerjisi, dalga yüzeyinden veya yüzey...
  13. polat

12.RLC Günleri

başvurduktan sonra herhangi bir mail falan geliyor mu
  14. polat

Hiçbir ordu vakti gelmiş fikir kadar güçlü değildir...

Hiçbir ordu vakti gelmiş fikir kadar güçlü değildir...
  15. polat

teknolojiyi doğru kullnamak

işte biz genç beyinler olarak elimizden geldiği kadar bilinçlendirmeye çalışmalıyız.;)
  16. polat

teknolojiyi doğru kullnamak

arkadaşlar bir araştırma yapmaktayım teknolojiyi doğru kullanmak başlığı altında bu konuda bana yardımcı olur musunuz.
  17. polat

Led'li Buton

yada anahtar ve led satın alın lehim ile anahtarın çıkışına led i bağladınız mı aynı şey olur diye düşünüyorum...
  18. polat

Otomobillerde kullanılan sensörler

bir şey değil :)
  19. polat

Otomobillerde kullanılan sensörler

e-mail e de gönderdim oradan da bakabilirsin
Yukarı Alt