Arama Sonuçları

1. Geçmişyiyen

Mühendislik için üniversite önemli mi

Köklü bir üniversiteye gitmen bence önemli parametrelerden biri.
  2. Geçmişyiyen

Fizik

Ankara Üniversitesi ve Ihsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, hem akademik kadro hem eğitim olarak çok iyiler.
  3. Geçmişyiyen

Üniversite değiştirme

Merkezi yerleştirme ile yatay geçiş sistemi diye bir şey varmış. Onu da bi araştırın isterseniz. Ancak, bildiğim kadarıyla ikinci sınıftan önce geçiş yapmanın herhangi bir yolu yok.
  4. Geçmişyiyen

Mühendislikte ingilizce farkı

Teşekkürler. :)
  5. Geçmişyiyen

Evet tekrar ygs ve lys sınavlarına girip kazandım.
  6. Geçmişyiyen

Pokémon GO'yu gerçek dünyada keşfet

Pokestoplarım bitince sildim. :) Oyunda sürekliliği sağlamak çok zor oldu benim için. Sanıyorum ilk çıktığı zamanki popüleritesini de kaybediyor. Ama eminim çocukluk hatırası olanlar kolay kolay vazgeçmezler.
  7. Geçmişyiyen

Mühendislere Roman Önerileri

Cesur Yeni Dünya'yı da tavsiye ederim.
  8. Geçmişyiyen

Mühendislik okumaya bu dönem başlayacağım. Öncesinde Fizik bölümünü ingilizce okuduğumdan tecrübem var bu konuda.
  9. Geçmişyiyen

Teknoloji Fakültesi vs Mühendislik Fakültesi

Evet Fizikist'te bununla ilgili bir yazı var, mahkeme kararı da verilmiş aynı yazının sonunda.
  10. Geçmişyiyen

Bir bölümü ingilizce okumak en evvela işinizi kolaylaştırıyor. Kaynak bulmada kısıtlanmamış oluyorsunuz. Gerek kitap gerekse ders anlatımlarından özgürce yararlanma avantajına sahip olmayı her öğrenci ister sanıyorum. Dil olarak zorlanmasınız çünkü artık hazırlık sınıfı kafasında değil...
  11. Geçmişyiyen

Bir eem öğrencisinin mezun olmadan önce yapması gerekenler nelerdir?

Merhabalar arkadaşlar. İş ilanlarına bakıldığında özellikle çok sayıda program, yazılım dili hakimiyeti isteniyor. Aslında ben bu durumu daha geniş ele almak ve tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum. Asıl soru şu: Elektrik- Elektronik Mühendisliği öğrencinisinin -Alanıyla direkt olarak(olmazsa...
  12. Geçmişyiyen

Teknoloji Fakültesi vs Mühendislik Fakültesi

Ikinci üniversite olarak Fırat- Teknoloji- Eem tercih ettim. Tercihten önce yaptığım araştırmalarda, daha önce Fizik eğitimi tamamlamış biri olarak mühendisliği teknolojide okumak hususunda ikna oldum. En önemlisi de uzun dönem stajın olması büyük bir şans bana kalırsa.
  13. Geçmişyiyen

"The journey is the reward."

"The journey is the reward."
  14. Geçmişyiyen

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Ben de yarışmaya katılmak istiyorum.
Yukarı Alt