Arama Sonuçları

1. U

ARM Programlama Başlangıç

Söyle de bir kaynak buldum dileyen buna da göz atabilir :http://www.mcu-turkey.com/wp-content/uploads/2014/05/ARM-e-kitap-yeni.pdf
  2. U

Hocam çok teşekkür ederim derslerinize bakıyordum zaten,sağolun.Vizeler geçsin daha ağırlık veririm.
  3. U

Çok teşekkür ederim abone oldum vizelerim geçsin.Çalışırken videolarınızdan da yararlanmaya çalışırım
  4. U

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.Qt 'yi bilgisayarıma yüklemiştim veya yüklemeyi düşünmüştüm sanırım cross platform ürün geliştirmeyi sağlıyordu (ve sanırım özgürdü)ama üzerine pek düşmedim maalesef.Windows konusunda sizinle hemfikirim.Malesef okulda da genelde C#üzerinden gidiyoruz.(ama...
  5. U

Herkese selamlar, Ben Yazılım Mühendisliğinde okuyorum ve gömülü sistemler alanında ilerlemek istiyorum.Pure C ile ARM mimarili işlemcileri programlamam önerildi.ARM Programlama'ya başlangıç yaptım fakat kütüphaneler tanımlamak(hangi kütüphane ne için...),belli değer adları kullanmak karışık...
  6. U

Bilgisayar Mühendisliği mi Tıp mı?

İstanbul üniversitesi hakkında bir bilgim yok maalesef ama facebookta ünilerin kendi fakülte grupları oluyor oradaki öğrencilerle mesaj yoluyla konuşabilirsin merak ettiklerini.Önerim çalışkan ve orta durumlu öğrencilerle konuşman.Konuştuğun kişiye çalışkan diye bildiğin birisi var mı de.Çünkü...
  7. U

Bilgisayar Mühendisliği mi Tıp mı?

selamlar bence sırf baban istiyor,maaşı iyi vs diyerek Tıp tercihi yapmamalısın.Eğer ki Tıp tercih yapacaksan 6 yıl okuması+Tus... da düşünmelisin.Okuyabilecek misin?Gerçekten azim ve isstek gerektiren bir olay.Şahsen ben tıp okuyamazdım muhtemelen.Ben Celal Bayar Üniversitesi'nde Yazılım...
  8. U

Tübitak yarışması için fikir araştırması

Öncelikle herkese merhabalar. Konuyu uzatmadan izah etmek istiyorum.Ben Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 1.Sınıf öğrencisiyim.Ben ve 2 arkadaşım Tübitak Lisans Öğrencileri Yazılım Projeleri Yarışması'na katılmak istiyoruz.Daha okulda ilk yılımız."C programlama dili"ile işlem...
  9. U

Yazılım mühendisliği Yardım...

selamlar.Ben Celal Bayar Üniversitesi'nde yazılım mühendisliği okuyorum. 1.Soru Yazılımı seçtim :D nedeni,yazılıma ilgin donanımdan daha fazla.ama tabiki CBÜ dışındaki tercihlerim Bilgisayar Mühendisliğiydi. 2.Soru için bilmiyorum.Cidden işinde iyi olursan,seni tercih ederler bence.İyi para da...
  10. U

Yazılım Mühendisliği Bölümünü Istiyorum

öncelikler merhabalar,Ben şu anda Celal Bayar üniversitesi Yazılım Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim.Devlet üniversitelerinin teknoloji fakülteleri özellikle meslek çıkışlı öğrenciler için daha düşük puanla da girebilme imkanı sunuyorlar.Açıkçası devlet mi özel mi diye sorarsan,kendi bölümüm...
  11. U

Arduino Ödüllü Programlama Bilgisi Testi

ben de yarışmaya katılacağım
Yukarı Alt