Arama Sonuçları

1. Auwlano

Arduino projesi için yardıma ihtiyacım var (HC-06)

Merhaba arkadaşlar, henüz işin başındayım ve 2 arduino uno kartını hc-06 bluetooth modulü ile haberleştirmek istiyorum. Hc-06'nın 3.3V ile çalışmasından yana sorun çekmiyorum. Gerilim bölücü ile hallettim. Asıl konu şu, bir kart bir gaz sensöründen okuduğu değeri bluetooth ile diğer karta...
  2. Auwlano

Arduino Ödüllü Çekiliş

20 yaşındayım ve Malatya'da Üniversite öğrencisiyim. Elimde şimdilik Arduino Uno bulunmakta. En beğendiğim Arduino ise, Arduino Micro. Giyilebilir teknoloji için daha elverişli ve kullanışlı diye düşünüyorum. İlgi alanlarım arasında, proje geliştirmek ve yazılım en önde. Haricinde Arduino ile...
  3. Auwlano

Arduino R3 Uno Ödüllü Çekiliş

20 yaşındayım ve Malatya'da Üniversite öğrencisiyim. Elimde şimdilik Arduino Uno bulunmakta. En beğendiğim Arduino ise, Arduino Micro. Giyilebilir teknoloji için daha elverişli ve kullanışlı diye düşünüyorum. İlgi alanlarım arasında, proje geliştirmek ve yazılım en önde. Haricinde Arduino ile...
  4. Auwlano

dynArduino Ödüllü Çekiliş

5. Auwlano

Kitap Hediyeli Çekiliş

Dereceli sistem modelleri için ben de yarışmaya katılıyorum :)
  6. Auwlano

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Evet ulaştı bana. Teşekkürler.
  7. Auwlano

Elektrik Mühendisliği Online Türkçe Youtube Dersleri

Çok işime yarayacağı gibi, bulunduğum üniversitedeki kişilerin de işine yarayacak. Sayfayı ulaşabildiğim kişilerle paylaşmaya çalışacağım :) Umarım videolar devamlı olur :)
  8. Auwlano

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Elime ulaştığında paylaşacağım :)
  9. Auwlano

Beynimizin depolama kapasitesi ne kadardır?

Bence her zaman belli bir kısmı sürekli olarak dolu. Gereksizleri silerek, yenileri üzerine yazılıyor. Konu için teşekkürler :)
  10. Auwlano

"Yerli Otomobil" Neden Cadillac BLS'ye Bu Kadar Benziyor?

İlla ki benzer araçlar birbirine ama bence bunun farkına varılacağını düşünmüşlerdir vardır yine bir şey.
  11. Auwlano

Uzun mesafe kablosuz iletişim seçenekleri.

O kadar uzun mesafeleri bildiğim kadarıyla sağlayamazsınız.
  12. Auwlano

Temel Bilgisayar Bilgi Testi 1

Bu fazla sözel olmuş ya :D Mühendisler bu kadar sözele gelemez :D
  13. Auwlano

Asus Zenfone 2 | 2.20.40.97 Güncellemesi

Halbuki Asus telefonlar, küçük parça teknolojisi içinde olan bir şirketin başarılı ürünleri. Ancak yazılım sıkıntıları her zaman oluyor.
  14. Auwlano

Dünyanın En Çok Satan Telefonu

Nedense şaşırtmadı. Her eve girmiştir Türkiye'de bunlar :D
  15. Auwlano

C programlama Dersleri 1 - Giriş

Ellerine sağlık derse başlıyorum bugün, tüm konuyu bitirmek üzere :)
  16. Auwlano

Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Tamam geldi. İlginiz için teşekkürler :)
  17. Auwlano

Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

Sanırım tam anlamıyla çalışmıyor ya da bir seferlik bir sorun oldu?
  18. Auwlano

Duyuru Siz isteyin biz yapalım

Radyo & Televizyon & Müzik için ayrı bir bölüm olabilir
Yukarı Alt