Arama Sonuçları

1. İbrahim Yılmaz

Kitap Hediyeli Çekiliş

dereceli sistem modelleri kitabını almak için katılıyorum
  2. İbrahim Yılmaz

Rusya`da Burslu Nükleer Mühendislik Eğitimi - Akkuyu Projesi

beni yanlış anlamanızı istemem demek istediğim bizim şirketlerimiz malzemeden çalıp çırpma konusunda ustalar ve onları denetlemeye gidecek olan arkadaşlara söylemek istediğim bu husus hakkında dikkatli olsunlar ( zaten bende başvuru yapmıştım fakat seçilmedim, bu projede asıl yapmak istediğim bu...
  3. İbrahim Yılmaz

yardım

iyi günler ark harran üni. makine müh. okumaktayım burada ders için kitap bulmak sıkıntı ve bende sizden yardım istedim. bana ısı transferi vede ısı değiştirgeçleri için konu anlatımı ve çözümlü örnekleri gönderebilecek birisi var mı?
  4. İbrahim Yılmaz

slm akkuyu projesinde çalışacak olan arkadaşların dikkatini çekmek istediğim bi konu var var mersinde yaşayan bir tanıdığın verdiği bilgiyi sizinle paylaşmak istiyoum '' Mersin' de önce deprem sonra fırtına en son yağmur... Ve birinci derece fay hattı üzerine nükleer santral kurmak isteyen...
  5. İbrahim Yılmaz

15 bin yıl önce Türkiye topraklarında nükleer savaşlar yaşanıyordu

bana göre eski topluluk teknoloji onusunda çok fazla ilerledi ve mısır piramitleri gibi yerler inşa ettirdi. Daha sonra bu topluluklarşimdi yaşamaya başladığımız sıkıntılarla karşılaştı ( yiyecek, su, barınma vb) ve aralarında çıkan savaşla insanlar birbirini katletmeye başladı. Bu kanıya...
  6. İbrahim Yılmaz

kaç puan almıştın öğrenebilir miyim acaba bende başvuru yaptım henüz haber yok
  7. İbrahim Yılmaz

bu seneki sonuçlar ne zaman açıklanacak acaba bilginiz var mı
  8. İbrahim Yılmaz

Yardım

pnömatik sistem ile yapılabilir
  9. İbrahim Yılmaz

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler
  10. İbrahim Yılmaz

peki yemek konusunda bir sıkıntı yaşanır mı zira yurt dışına çıkan ark hepsi yemek konuşunda çok sıkıntı çektiklerini söylüyorlar ve rusyaya giden bir ark sürekli domuz yapı kullanıldığını söyledi bunlar doğrumu yoksa gideceğimiz yer için rivayet mi
Yukarı Alt