Arama Sonuçları

1. J

Arduino Piezo Element

iyi akşamlar arkadaşlar resimdeki piezodan para sayma makinesi yapma ödevim var. piezodan veri okuyabiliyorum ancak veriler tutarlı değil ilk atışta 300 değer geliyorsa aynı yerden ikinci atışta 15 geliyor şeklinde bir tutarsızlık var bunu nasıl düzeltebilirim? birine bu kadar uzak değil yakın...
  2. J

Lazer Yapımı

boyutu benim için önemli o yüzden tüplü lazer olayına hiç girmedim. dvd-romlardan yapılan 6wlık lazerlerin çok bi kullanım ömrü olmadığı için kullanmaktan vazgeçtim. Aleyküm Selam kardeşim. Mini bir lazer kesim tezgahı üzerine bir projem var onun için kullanacağım maksimum mdf kesebilirsem...
  3. J

Lazer Yapımı

İlgilenen arkadaşlar ben işimi lazer diyotla çözmeye karar verdim. Pulsed Laser Diode şeklinde araştırırsanız 10W ila 100W arası lazer diyotları mevcut. kolay gelsin :)
  4. J

Lazer Yapımı

teşekkür ederim
  5. J

Lazer Yapımı

Arkadaşlar internette cd-rom parçalarından yapılan en fazla 6Wlık lazerler var ancak bana bunların daha güçlüsü lazım. Yaklaşık olarak 15W ila 20Wlık bir güçe sahip olacak bir lazer yapılabilir mi neler gerekir bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim.
  6. J

Rhinoceros Eğitim

Endüstriyel Tasarım Mühendisliği okuyorum ve Rhino öğrenmeyi düşünüyorum kullanan bilen arkadaşlar tavsiyeleriniz önerileriniz varsa paylaşabilir misiniz?
  7. J

Önemli Mühendis Beyinler Forumu İçin Öneri Ve Şikayetleriniz

tüm mühendisliklerin tek bir yerde toplanabilmesine olanak sağlamanız güzel oldu. bir mühendis adayı olarak öncelikle teşekkür ederim. endüstriyel tasarım bölümünü de sitede görmek isteriz :) emeğinize sağlık
Yukarı Alt