Arama Sonuçları

1. Gookhan

Girişimcilik Programları ve Başvuru Bilgileri

Harikasınız, teşekkürler. Üç maddeyi şimdilik okumadım, uygun bir zamanımda okuyacağım.
  2. Gookhan

GY-NEO6MV2 GPS Modülü ve Arduino Uno ile Konum Tespiti

Tebrikler, başarılar
  3. Gookhan

Kendini Dengeleyen Robot - Self Balancing Robot

Tebrikler, başarılar.
  4. Gookhan

hareketten elektrik üretmek

Dinamo kullanarak yapabilirsiniz.
  5. Gookhan

Matlab Tutorial

Paylaşım için teşekkürler.
  6. Gookhan

CATIA V5 Türkçe Ders Notları

Karmaşık geldi bana ama yinede teşekkür ederim. Video paylaşımını merakla bekliyorum.
  7. Gookhan

Alternatif Enerji Kaynaklarına Bakışınız Nasıldır

Herşeyin alternatifine olumlu bakarım :D
  8. Gookhan

Makine Mühendisliği mi Otomotiv Mühendisliği mi?

Hayırlısı, ne diyim. Şimdiki aklım olsa üniversiteye bir sene daha hazırlanır üstte yazdığım gibi bir yere yerleşmeye çalışırdım. Bazı tecrübeler zor ve uzun sürede kazanılıyor işte..
  9. Gookhan

Beyin Yaşı Hesaplama

@Oğuzhan Mallı yanlış anladınız. Ben üstte linkini verdiğiniz form için demiştim.
  10. Gookhan

hareketten elektrik üretmek

Merhaba, Projenin ne ölçeklidir tahmin edemiyorum. Biraz daha detaylandırsanız iyi olur. Aklıma ilk gelen basit düzenek dinamolu el feneri. http://www.hepsiburada.com/autocsi-pilsiz-dinamolu-led-el-feneri-20059-pm-otcsa20059
  11. Gookhan

Kitap Hediyeli Çekiliş

Katılmak İstiyorum - Dereceli (Bulanık) Sistem Modelleri :)
  12. Gookhan

KOSGEB 50 Bin Lira Hibe Ama Nasıl? KOSGEB Desteği İşe Yarar mı?

@edebice siz kapsamlı ve daha ciddi bir eğitim aldınız anlaşılan. Benim gittiğim uygulamalı girişimcilik eğitimi 9 günlük bir programdı. Son günü sınıfça pizza yemeye gidildi. Diğer günlerde de günde toplam 3 saat civarı ders işlendi ki bu derslerde hoca havadan sudan anılarını anlattı. Bu...
  13. Gookhan

Beyin Yaşı Hesaplama

Gidişat kötü 13 :( @Oğuzhan Mallı forma girilen cevaplar sonradan değiştirilemiyor.
  14. Gookhan

Makine Mühendisliği mi Otomotiv Mühendisliği mi?

Merhaba, Otomotiv yada makine gibi sektörler için SD uygun bir üniversite değil. Sanayinin olduğu, Bursa, Kocaeli gibi büyükşehirleri tercih etmelisin. İyi referansların olmazsa iş bulma sürecin zor geçecek. Başarılar.
  15. Gookhan

KOSGEB 50 Bin Lira Hibe Ama Nasıl? KOSGEB Desteği İşe Yarar mı?

Merhaba, Sayfayı şimdiye değin facebook'tan takip ediyordum, bu makale ilgimi çekti, tıkladım, üye oldum. Bu da ilk mesajım. Kursu geçen ay tamamladım.. Bende iş yeri açma planlarımı yapıyorum. Kursa devam ederken üstte yazılanların kısmen başıma geleceğini ön gördüm diyebilirim. Şartlar...
Yukarı Alt