Arama Sonuçları

1. abdurrahman.onat

Tesla bobini

Arkadaşlar Tesla bobinindeki bobinin spin sayısı veya iletkenin kalınlığı ile oynarsak farklı güçler elde edebilir miyiz? Eğer böyle bir şey mümkünse buraya formülünü yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler :)
  2. abdurrahman.onat

ATMEGA328P programlama

İyi forumlar, ATMEGA328P ile kendi Arduino'mu yapmak istiyorum fakat kodlamasını Arduino'nun kullandığı yazılımdan farklı bir yazılımla yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Ayrıca ATMEGA328P'yi nasıl programlayabilirim?
  3. abdurrahman.onat

Lehimler çıkmıyor.

Resimde gördüğünüz devreye sahibim fakat kabloların bağlı olduğu lehimleri 30 watt havya ile çıkartamadım. Nasıl çıkar bunlar? Elektronikte daha yeniyimde.
  4. abdurrahman.onat

dönen bir cismin devir hızını encoder kullanmadan nasıl ölçebilirim?

dönen bir cismin devir hızını encoder kullanmadan nasıl ölçebilirim? okulda hocamız ödev verdi ve araştırmamızı istedi.
  5. abdurrahman.onat

Tek Kart Bilgisayarlar veya ARM'lar nasıl yapılır?

Evet abilerim, ablalarım, kardeşlerim, Kafamdaki bu soruyu geniş kapsamlı aydınlatabilecek olan ve mümkünse yapımını söyleyebilecek olan var mı? Kendime bir tane üretmeyi düşünüyorumda. :)
  6. abdurrahman.onat

7ch 2.4 GHz Kumanda binding hakkında acil yardım lütfen!

Bizim bir projemiz var ve Radiolink T7F 2.4 GHz 7 kanal uzaktan kumanda kullanıyoruz fakat binding yani tanıtma aşamasında sorun yaşıyoruz. Yardım edebilecek olan var mı? :(
Yukarı Alt